Po vizito Kanadoje princas Williamas su šeima vyksta namo

Princas Williamas su hercogiene Catherine su vaikais / Scanpix nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Britų princas Williamas su žmona Kate ir vaikais po savaitę trukusio vizito Kanadoje šeštadienį išskrido iš Britų Kolumbijos sostinės namo, išlydėti džiaugsmingų susirinkusios minios šūksnių.

Karališkoji pora ir maži jų vaikai George‘as ir Charlotte įlipo į hidroplaną, kuriuo iš saloje Ramiajame vandenyne esančios valstijos sostinės Viktorijos išskrido į žemyninę Kanados dalį, sėsti į Kanados vyriausybės lėktuvą ir išskristi atgal į Didžiąją Britaniją.

Šeima visą savaitę lankė gamtos objektus Britų Kolumbijoje ir Jukono teritorijoje ir susitiko su paprastais kanadiečiais, kurių kai kurie išgyvena sunkų metą.

Vyriausybė buvo kritikuojama dėl šio brangaus vizito – ankstesnis poros apsilankymas 2011 metais atsiėjo 1,2 mln. Kanados dolerių (800 000 eurų).

Princas Williamas su hercogiene Catherine su vaikais / Scanpix nuotr.

Šį kartą vyriausybė atsisveikinimo su karališkaisiais asmenimis proga skyrė 100 000 Kanados dolerių, kurie atiteks dviem Kanados labdaros fondams ir bus skirti padėti autochtonams ir imigrantams.

„Kanadiečiai išties myli karališkąją šeimą, kuri per šią kelionę ir vėl buvo labai matoma“, – sakė ministras pirmininkas Justinas Trudeau.

Princas Williamas ir hercogienė Catherine su vaikais išvyko į Kanadą (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau