Po Velykų pamaldų karališkosios šeimos nariai spinduliavo šventinę nuotaiką

Britų karališkoji šeima rinkosi į pamaldas / ViDA Press ir Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-01 17:22
Šv. Velykų proga visa britų karališkoji šeima susirinko į Šv. Jurgio koplyčią, kur vyko šventinės pamaldos. Jau gegužę toje pačioje vietoje aukso žiedus sumainys princas Harry ir Meghan Markle. Tiesa, sužadėtiniai mišiose nedalyvavo.

Niekas nedrįso eiti į šventovę, kol nebuvo pasirodžiusi karalienė Elizabeth II. Jos Didenybė akį traukė madingiausios – alyvų – spalvos paltu ir skrybėlę. Monarchė visuomet rengiasi ryškiai dėl paprastos priežasties – taip ją iškart pastebi lūkuriuojanti minia.

Šventine nuotaika pasižymėjo ne tik Jos Didenybė, bet ir jau netrukus trečio vaikelio susilauksiantys princas Williamas su Kembridžo hercogiene Catherine. Motinystės atostogose esanti Catherine jau nebesirodo oficialiuose renginiuose, todėl gali gerokai daugiau laiko skirti poilsiui.

Pilvukais pasimatuoti Catherine galėjo su Zara Tindall. Karalienės anūkė antro vaikelio turėtų susilaukti vasarą.

Vindzoro pilies, kurioje stovi koplyčia, prieigose karališkąją šeimą pasitiko šimtai gerbėjų. Jie visi troško bent akies krašteliu pažiūrėti į aristokratus. Tačiau šįkart daug kas praleido mišias – jose nedalyvavo ne tik princas Harry su Meghan, bet ir mažieji princas George'as ir princesė Charlotte, o Jos Didenybės sutuoktinis princas Philipas turėjo praleisti pamaldas dėl prastos sveikatos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai