Po vaizdo įrašo, apskriejusio viešą erdvę, Ruslanas Kirilkinas nusprendė nebetylėti: kaltinti yra ką

Ruslanas Kirilkinas / Mindaugo Dulinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-25 21:11
Po paviešinto vaizdo įrašo, kuriame R. Kirilkinas miegodamas liečia savo intymias kūno vietas, atlikėjas nusprendė atsakyti į visus klausimus. Praėjusį savaitgalį net keletą dienų jo elgesys internete kėlė diskusijų audras ir visuomenės nepasitenkinimą. Iki šiol vyras jaučiasi nesaugus. Su realybės šou „2 Barai“ prodiuseriais jis teigia nesitaręs, jog bus dieną naktį filmuojamas.

„Noriu pabrėžti, kad jokio sutikimo platinti savo atvaizdą, t.y. filmuoti save 24 valandas 7 dienas per savaitę visose TV laidos filmavimo patalpose ir vietose be išimčių ir tai transliuoti, laidos prodiuseriams UAB „TYMDRYM“ aš nedaviau. O būtent – visi kiti projekto dalyviai (išskyrus mane) yra pasirašę su laidos „2 barai“ projekto Dalyvio sutartis, kuriose viename iš punktų yra numatytas laidos dalyvio besąlygiškas sutikimas būti tiesiogiai ar netiesiogiai filmuojamam bei transliuojamam visose laidos filmavimo patalpose ar kitose filmavimo vietose be išimčių visą laidos filmavimo laikotarpį. Kaip minėjau, jokios sutarties aš nepasirašiau, su minėta nepertraukiamo filmavimo sąlyga nesutikau, į projektą dalyvauti atėjau laidos prodiuserių iniciatyva bei jų prašymu, manydamas ir pagrįstai tikėdamasis (kadangi iki šiol dalyvavau tik muzikiniuose projektuose), jog visas 24 val. per parą ir juolab miego metu mano filmavimas nebus vykdomas“, – situaciją aiškino R. Kirilkinas.

Dainininkas neslepia, kad jaučiasi be galo pažemintas. „Sulaukiau begalės skaudžių ir įžeidžiančių komentarų tiek internetinėje erdvėje, tiek tiesiog gatvėje iš atsitiktinių praeivių. Susidariusi situacija yra tokia, kad bijau pasirodyti viešumoje, esu priverstas užsidaryti tarp keturių sienų, atsisakyti iš anksto suplanuotų koncertų bei renginių, jaučiuosi nesaugus bei pažemintas.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai