Po trejų metų pertraukos Neringa Šiaudikytė pristato naują dainą „Echo“: klipe – vaizdai iš Los Andželo

Neringa Šiaudikytė
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Neringa Šiaudikytė po trejų metų muzikinės pertraukos grįžta su trenksmu. Atlikėja pristato ritmingą dainą „Echo“ ir vaizdo klipą, nufilmuotą Los Andželo gatvėse.

„Šis kūrinys gimė po mano pirmos viešnagės Los Andžele. Tada nenutuokiau, kaip mano ateitis susiklostys taip, ir kažkada gyvensiu šiame didžiuliame mieste, kuris turi tikrai daug ką pasiūlyti, bet kartu iš tavęs gali paimti viską. Net ir paskutinius lašus belikusių vilčių siekti savo svajonės“, – sako naują dainą pristatanti Neringa.

Dainos kūryba užtruko ne vienerius metus, daina buvo tobulinama ir keičiama. Pasak Neringos, tai ilgiausias kada buvęs kūrybinis procesas. Nuo pirmų demo versijų atlikėja jautė, kad tai jos stilius, ateities vizija. Dainininkė sako, kad jos daina apie mūsų vidinius demonus, kurie mus persekioja ir kartais neleidžia būti, ten kur mums reikia.

Neringa Šiaudikytė

„Ši daina – tai aidas ir mano vidinis balsas, mano mintys, kurios mane persekioja. Juk mes visi su savimi kalbamės, dažnai gyvename prisiminimais, nuo kurių kartais bėgame arba laikomės įsikabinę“, – sako Neringa.

Dainoje N.Šiaudikytė bėga nuo visko, ko jai nebereikia ir verčia naują gyvenimo lapą. „Noriu viską pradėti iš naujo: iš naujo įsimyleti, iš naujo užkariauti pasaulį!“.

Neringa Šiaudikytė – „Echo“:

Skaitykite daugiau