Po trejų metų kovos tarp Angelinos Jolie ir Brado Pitto įsivyravo taika

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-07 14:03
Atrodo, Brado Pitto (55) ir Angelinos Jolie (43) vaikų dalybos baigėsi. Ir sprendžiant iš to, kad pastaruosius mėnesius aktorė rodosi su visu šešetu ir dažnai šypsosi, baigėsi greičiau jos sąlygomis.

Visiems žinoma, kad prieš trejus metus skyrybų procesą pradėjusi įtakingoji pora ilgai negalėjo pasidalyti atžalų. Kova buvo tokia nuožmi, kad iš jos pasitraukė net visa ko Holivude mačiusi Jolie advokatė Laura Wasser: buvę mylimieji negailėjo vienas kitam negailestingų žodžių, reikalavimai irgi buvo griežti (teigta, kad Angelina trokšta vienvaldės globos, o Bradas nori ją dalytis). Kortas dar labiau maišė geltonoji žiniasklaida – nesirinko priemonių tiražams kelti ir spustelėjimams internete garantuoti.

Teismo posėdžiai dėl vaikų globos buvo keliskart perkelti, besiskiriantys aktoriai kiek įmanydami reikalavo kuo didesnio privatumo. Naujausios žinios iš Jolie ir Pitto kovos fronto ne tokios naujos, bet atrodo patikimos: praėjusių metų pabaigoje naujoji Angelinos advokatė Samantha Bley DeJean „Reuters“ teigė, kad priimtas susitarimas, paremtas vaikų globos vertintojo rekomendacijomis, o siekiant apsaugoti vaikų interesus išsamesnės detalės yra konfidencialios.

Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.
Angelina Jolie su vaikais / „Scanpix“ nuotr.

Teisininkai geba pasakyti daug ir drauge neatskleidžia esmės – tai kam gi šiandien priklauso maži ir didesni Jolie-Pittukai? Jei globa atiteko Angelinai, tada suprantama, kodėl ji tokia rami. Ir kodėl dažniau rodosi viešumoje tai su visais vaikais, tai su keletu, tai leidžia laiką su kiekvienu atskirai. O šie jau ne visai vaikai – vyriausiam įsūniui Maddoxui septyniolika, 2018-ųjų lapkritį mama ji vežėsi į Pietų Korėją apžiūrėti Seulo universiteto studentų miestelio. Vaikinas mokosi korėjiečių kalbos ir gali būti, kad čia studijuos. O vasario pabaigoje mama su sūnumi, kaip ir daugybė kitų tėvų, lankėsi Niujorko universitete: amerikiečių tėvai geriau nei bet kas kitas žino, kad pasirinkti koledžą – nelengvas ir atsakingas darbas.

Likusiam penketui – Paxui (15), Zaharai (14), Shiloh (12) ir Vivienne su Knoxu (10) – dėl to rūpintis dar nereikia, todėl jie tiesiog eina su mama pasivaikščioti, ledų ar į kino premjeras. Niujorke visa šeima suderintais juodais ir baltais drabužiais pasirodė dramos „The Boy Who Harnessed the Wind“ („Berniukas, sutramdęs vėją“) premjeroje. O neseniai Angelina ir keturios jauniausios atžalos lankėsi „El Capitan“ teatre Los Andžele – Maddoxas ir Paxas jau per dideli cirko drambliuko Dumbo istorijai.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.
Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.

Juolab šiame „Disney“ studijos filme, kurį žiūrėjo mažiai, Jolie nevaidina. O štai „Piktadarės istorijos“ tęsinyje „Maleficent: Mistress of Evil“ („Piktadarės istorija. Blogio šeimininkė“) ją išvysime. Juosta baigta filmuoti, neseniai studija išplatino pirmąjį plakatą su Angelinos Jolie, pasipuošusios įspūdingais ragais, kaip ir pirmajame filme, atvaizdu. Įdomu, kad tęsinyje nėra aktorės dukros Vivienne – pirmojoje dalyje ji vaidino princesę Aurorą vaikystėje. Užtat bus Michelle Pfeiffer – naujas personažas karalienė Ingrit – ir, aišku, Elle Fanning – princesė Aurora.

„Disney“ stengiasi kaip įmanydama: 2014 metų „Piktadarės istorija“ kino teatruose uždirbo 668 milijonus eurų. Tęsinio premjera, iš pradžių skelbta tik 2020 metų gegužės 29-ąją, paankstinta: numatyta šių metų spalį ir jau dabar pateikiamos apklausos – ar eisite žiūrėti?

Žinoma, publika eis. Ir pagyros Jolie Malefisentės portretui tik patvirtina, kad aktorė vėl mėgaujasi savo profesija. Nes 2016-ųjų dramą „Prie jūros“, kurioje ji filmavosi su Bradu Pittu (ir rašė scenarijų, ir režisavo), galima pavadinti paskutiniu rimtu jos, kaip aktorės, darbu (deja, jis nepatiko nei žiūrovams, nei kritikams). Per tą laiką ji skyrėsi, buvo atsidėjusi humanitarinei veiklai, režisavo – Kambodžos istorijos iliustracija „Pirmiausia jie nužudė mano tėvą“ net buvo nominuota „Auksiniam gaubliui“ ir BAFTA. Bet žiūrovams ir prodiuseriams Angelina Jolie labiau patinka kaip aktorė, o ne kaip režisierė ar scenaristė. Ji gali džiaugtis – maginės fantastikos juosta „Come Away“ („Pasitrauk“) baigta filmuoti, jos filmografijoje atsirado trileris „Those Who Wish Me Dead“ („Tie, kurie linkėjo man mirties“). Kol kas apie jį žinoma ne tiek daug: tai populiaraus autoriaus Michaelo Korytos knygos ekranizacija, kurios ėmėsi „Oskarui“ nominuotas režisierius ir scenaristas Tayloras Sheridanas; veiksmas rutuliosis Montanos miškuose, bus pasakojama apie žmogžudystės liudininką, kurį persekioja du samdomi žudikai.

Gali būti, kad Angelina rado ir daugiau bendros kalbos su buvusiu vyru: be vaikų, juos vis dar sieja vyno verslas Prancūzijoje ir kovo penktąją pasirodė naujas rožinis Pitto ir Jolie vyninės vynas „Studio Miraval“. Pasirodo, garsieji vynuogynai ir vila, kurią pora įsigijo 2012 metais ir kur po poros metų susituokė, nebuvo parduoti, nors spaudoje ne kartą rašyta, kad 486 hektarų ploto teritorija parduodama. Bet jei karo dėl vaikų kirvis užkastas, gal ir verslo reikalus įstengs tvarkyti drauge. 

Naujausi straipsniai