Po tėvo išdavystės Meghan Markle paprašė jį suprasti

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-15 09:49
Pabandęs užsidirbti iš dukters Meghan Markle (36) vestuvių, jos tėvas Thomas Markle (73) nebedalyvaus šventėje. Keletą dienų tylėjusi, prabilo pati nuotaka.

Meghan Markle pripažino, kad tai buvo „giliai asmeninis momentas“ ir paprašė suprasti jos tėvą, juolab, kad jis neseniai patyręs infarktą.

„Tai asmeniška akimirka panelei Meghan Markle prieš pat vestuves. Ji su sužadėtiniu princu Harry prašo supratimo ir pagarbos ponui Thomui Markle'ui šioje sudėtingoje situacijoje“, – tokią žinią paskelbė Kensingtono rūmai.

Šeštadienį prie altoriaus savo dukterį turėjęs vesti Thomas Markle šios pareigos nebeatliks, spėjama, kad nuotaką palydės jos motina Doria Radlan (61).

Meghan Markle tėvas vestuvėse nedalyvaus ne tik dėl prastos sveikatos, juolab, kad jis buvo nusiteikęs dalyvauti šventėje. Tiesiog, jis pats nenorėjo ar buvo paragintas daugiau nebedaryti gėdos savo atžalai, nes išaiškėjo, kad Thomas Markle susitarė su keliomis fotografų agentūromis – surežisavo nuotraukas, kaip jis neva ruošiasi dukters vestuvėms ir už tai, tikima, gavo apie 100 tūkst. JAV dolerių.

www.zmones24.lt, žurnalas „Privatu!”
www.zmones24.lt, žurnalas „Privatu!”
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad nei Meghan Markle sesuo Samantha, nei jos brolis Thomas jaunesnysis į vestuves nepakviesti – atžalų tėvas tas pats, tačiau jie nebendrauja.

„Meghan neturi ir niekada neturėjo jokių santykių su savo broliu ir seserimi. Negana to, kai Meghan Markle gimė, vaikai kartu net negyveno", – teigė šaltinis „The Telegraph“ leidiniui.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Paaiškėjus suktybei Thomas Markel pripažino, kad tai buvo kvaila idėja ir atsiprašė padaręs gėdą savo šeimai.


Naujausi straipsniai