Po sužadėtuvių – pirmasis Hailey Baldwin viršelis: įsikūnijo į podiumo deivę

Hailey Baldwin / MORELLI BROTHERS/VOGUE nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjus kelioms savaitėms po pasaulį apskriejusios žinios, kad Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis susižadėjo – Hailey papuošė japoniško „Vogue“ viršelį. Jame moterį įamžino fotografai „Morelli Brothers“.

Hailey pati mielai pasidalijo naujausio „Vogue“, kurio pagrindine žvaigžde tapo, nuotrauka.

Mergina socialiniuose tinkluose ne tik išplatino fotografiją, bet parodė ir fotosesijos užkulisius.

Japoniško žurnalo pagrindiniuose puslapiuose Hailey atrodo tarsi nuo mados podiumo nužengusi profesionalė. Nuo ypač trumpų suknelių, iki madingų, leopardo kailio imitacijų paltų.

Hailey – tai nenaujiena. Ji jau pozavo Turkijos, Meksikos „Vogue“ ir galybei kitų garsiausių žurnalų viršeliams.

for @voguejapan ???? @morellibrothers @anna_dello_russo

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

hair dreams @brycescarlett ???? @voguejapan

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Pasak kelių liudininkų, Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin susižadėjo Bahamuose. Justinas savo mylimosios rankos paprašė šeštadienio vakarą. Sužadėtinius pasveikino jų tėvai.

Prieš Justinui pasiperšant Hailey, visi vietiniame restorane šoko salsą. Superžvaigždė paprašė padėti mobiliuosius telefonus į šalį ir patikino, kad netrukus nutiks kai kas svarbaus. Hailey Baldwin jis pasipiršo restorano Bahamuose lankytojų akivaizdoje.

Nors oficialios vestuvių datos sužadėtiniai dar nepaskelbė, tikima, kad žaibiškos sužadėtuvės gali virsti ir žaibiškomis vestuvėmis. Hailey Baldwin teta, garsioji kino aktorė Kim Besinger jau atskleidė ir būsimas šventės pamerges.

„Bus labai smagu. Alaia ir Ireland, jos bus vestuvių ceremonijos dalis. Patikėkite manimi, tai yra taip nerealu! Viskas labai miela, aplink mus tvyro laimė. Mes gyvename labai smagiomis nuotaikomis“, – sakė K. Besinger.

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau