Po sunkių gyvenimo išbandymų Romualdas Mačiulis kartu su žmona inicijuoja analogų neturinčią atvirų sprendimų dieną

Alesia Mačiulis ir Romualdas Mačiulis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-06 10:54
Romualdas Mačiulis gyvenime turėjo labai daug sunkių išgyvenimų. Pradedant tuo, kad augo su alkoholike mama, ne visada turėjo ką valgyti, jausdavo patyčias mokykloje, išgyveno daug verslo nesėkmių, emociškai sunkias skyrybas su pirmąją žmona ir viską vainikavo prieš keletą metų pakibę ant plauko Romualdo santykiai, su antrąja žmona Alesia Mačiulis.
„Tada aš supratau, kad niekas nepasikeis tol, kol kažkas nepasikeis“, – pasakojo sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas Romualdas Mačiulis.

Dėl susiklosčiusios gyvenimo situacijos Romualdas kreipėsi į garsiausią žmogaus elgsenos ekspertą Dr. John F. Demartini (knygos „The Secret“ vieną iš autorių). Dirbdamas pagal dr. Demartini metodiką Romualdas pradėjo gyventi pagal savo vertybes ir pagerino daug įtemptų santykių.

Žmogaus elgsenos ekspertas Romualdas Mačiulis dabar pats padeda subalansuoti verslo ir asmeninius santykius, nes tiksliai žino kodėl žmonės įsisuka į savo pačių sukurtus spąstus. Juk dažnai sutinkami žmonių pasisakymai: „nesiseka gyvenime/versle“, „mane engia draugai/verslo partneriai“, „mano tėvas/sutuoktinis/verslo partneris alkoholikas“, „mane muša vyras“ ir t.t.

„Artėjant Šv. Kalėdoms norime padėti ir tiems, kurių sunki finansinė padėtis, ir kam labiausiai reikia pagalbos“, teigia Mačiuliai.

Jeigu kiekvienas iš mūsų padėtume nors vienam šalia esančiam žmogui, kuriam būtinas palaikymas, geras žodis ar kitokia parama, susvetimėjimo ir abejingumo mūsų visuomenėje būtų gerokai mažiau. Siekdami atkreipti dėmesį į pagalbos stokojančius ir ne visada išgalinčius ją gauti, bei skatindami skleisti gerumo idėją, organizuojame NEMOKAMĄ susitikimą su Romualdu ir Alesia Mačiuliais gruodžio 15 d. (šeštadienį). ATVIRŲ SPRENDIMŲ DIENĄ laukiami visi, norintys rasti sprendimus sunkioje gyvenimo situacijoje, sumažinti emocinę įtampą, pamatyti slegiančias problemas kitu kampu.

Naujausi straipsniai