Po sūnaus krikštynų buvęs grupės „el Fuego“ narys Tomas Pavilionis su žmona ruošiasi dar vienai šventei

Gabrielė ir Tomas Pavilioniai su sūnumi Tomu / Miglės Radžvilaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-16 15:28
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas Tomas Pavilionis su žmona Gabriele Lileikaite-Pavilione Liepos 15 dieną pakrikštijo sūnų Tomą. Po oficialios ceremonijos visa šeima išvyko pas senelius, o mažylis taip sužavėjo fotografę, kad net tėtis su mama buvo nustebę: „Vaikas labai norėjo fotografuotis, mes tik džiaugėmės, kad sekmadienį lietus aplenkė mūsų gražią šventę“, – pasakojo Tomas.

„el Fuego“ narys Tomas Pavilionis su žmona Gabriele savo sūnų pakrikštijo toje pačioje bažnyčioje, kur kadaise vienas kitam prisiekė amžiną meilę.

„Krikštynų kaltininkas visą dieną jautėsi labai gerai. Žinoma, kai nuvykome pas senelius į Vilniaus priemiestį, sūnus jau buvo šiek tiek pavargęs, tačiau artimuosius nustebino jo noras įsiamžinti fotoalbumui.“

Vaiko krikšto tėvais tapo Tomo brolis Edvinas ir Gabrielės draugė Rasa.

Miglės Radžvilaitės nuotr.
Miglės Radžvilaitės nuotr.

Po sekmadienį įvykusių krikštynų, kaip sako Tomas, darbų nėra daug.

„Šiandien leidžiame popietę su sūneliu. Tačiau šiaip visą laisvą laiką dažniausiai skiriame savo namui, kurį dabar įrenginėjame.

Taip pat su Gabriele rugpjūčio trečią dieną vyksime koncertuoti į Anykščius. Kažkada kartu jau dainavome per Šv. Valentino dieną, tačiau tai bus antras ir labai rimtas visos šeimos koncertas. Dainuosime gražioje šventėje“, – šypsosi Tomas.

Miglės Radžvilaitės nuotr.
Miglės Radžvilaitės nuotr.

Santuokos metines šią vasarą švenčianti pora – kartu ne tik namuose, bet ir darbe.

Gabrielę ir Tomą supažindino... Gabrielės mama. Su ja Tomas dirba Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

„Ruošėme premjerą „Sevilijos kirpėjas“, o Gabrielė tiesiog užsuko mamai atiduoti raktų. Tada ją pirmą kartą pamačiau ir pagalvojau: „Kokia graži!“ Vėliau Gabrielės mama mus supažindino per koncertą“, – anksčiau apie pažintį su mylimąją portalui Žmonės.lt sakė Tomas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai