Po skyrybų Viktorija Siegel Palangoje laiką leido su verslininku Laurynu Suodaičiu

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-18 13:39
Nuomonės formuotoja Viktorija Siegel ir su ja poruojamas verslininkas Laurynas Suodaitis savaitgalį leidžia Palangoje, „Aurum 1006 km lenktynėse“.

Vos prieš mėnesį Viktorija Siegel pranešė besiskirianti su verslininku Danieliumi Bunkumi. Vandenis netrukus sudrumstė įvairūs žiniasklaidoje pasirodę pranešimai apie santykiuose figūruojantį trečiąjį asmenį – V.Siegel dukters krikštatėvį, verslininką Lauryną Suodaitį. 

Tuo metu žinomas verslininkas spėlionių nei patvirtino, nei paneigė ir susilaikė nuo bet kokių viešų pasisakymų apie ryšius su žinoma moterimi.

Visgi, Viktorija Siegel ir Laurynas Sodaitis į Palangoje vykusį „Aurum 1006 km powered by Hankook'' festivalį atvyko kartu. 

„Aurum 1006 km“ lenktynės / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Aurum 1006 km“ lenktynės / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Paklausta apie santykius su Laurynu, socialinių tinklų žvaigždė buvo kategoriška.

„Apie tai nieko nekalbėsiu“, – portalui Žmonės.lt sakė V.Siegel.

Moteris pasakojo, kad į „Aurum 1006 km lenktynes“ stengiasi atvykti, jei tik gali. „Stebiu jau gal penktąsias lenktynes. Šįmet sergu už „Noker“ komandą. Visai kitoks jausmas, kai renginyje turi tikslą, o ne tiesiog žiūri, kas vyksta trasoje“, – kalbėjo pašnekovė, pridurdama esanti azartiška bei mėgstanti greitį ir adrenaliną.

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodis / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodis / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

V.Siegel dar kelias dienas pabus Palangoje, o kitą savaitę leisis į kelionę užsienyje, kurios metu aplankys dvi valstybes. Žinoma moteris pasakojo, jog tai bus atokvėpis po įtempto darbų etapo. Daugiausiai laiko Viktorija pastaruoju metu skyrė savo elektroninei parduotuvei.

Pasiteiravus jos apie ryšius su buvusiu mylimuoju Danieliumi Bunkumi, V.Siegel pasakojo, kad dabartiniai jų santykiai yra draugiški. „Su Danieliumi bendraujame gražiai. Juk turime dukrą, bendrų reikalų. Nėra prasmės pyktis“, – sakė ji.

Danielius Bunkus su sūnumi / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Danielius Bunkus su sūnumi / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Tiesa, į finišuojantį 21-ąjį „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalį atvyko ir pats Danielius Bunkus. Vyrui kompaniją palaikė jo ir dainininkės Natalijos Bunkės sūnus  Kristupas.

Primename, kad V.Siegel apie skyrybas su D.Bunkumi pranešė  savo „Instagram“ paskyroje. Moteris nebeslėpė sunkaus periodo gyvenime, tačiau prašė ramybės ir laiko, kol viskas susidėlios į savo vietas.

Tuo tarpu Danielius Bunkus populiarioje internetinėje pokalbių svetainėje išdėstė savas skyrybų priežastis. Pagal ten pateiktą informaciją, Viktorija pasirinko kitą vyrą.

Naujausi straipsniai