Po skyrybų su mylimuoju dainininkė Katy Perry kardinaliai pakeitė šukuoseną

Katy Perry / ViDA Press/Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-03 15:17
Skyrybas dažnai lydi ne tik skausmas, bet ir išvaizdos pokyčiai. Pagundai įsileisti šio to naujo neatsispyrė dainininkė Katy Perry (32) po skyrybų su aktoriumi Orlando Bloomu (40).

Iš pradžių ji plaukus nusidažė šviesiai, o paskui ir nusikirpo trumpai, galvos šonus nuskuto trumpai.

I WASNT READY TILL NOW

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

„Iki šio momento dar nebuvau pasirengusi“, - parašė ji „Instagram“ paskyroje po nuotrauka ir vaizdo įrašu. Šukuoseną sukūrė aktorės Jennifer Aniston mėgstamas kirpėjas Krisas Macmillanas.

Tuo pačiu „Twitter“ paskyroje pasirodė dainininkės įrašas, tiesa, be konkrečių vardų, bet visiems aišku, kad skirtas O.Bloomui: „Galbūt 2017-aisiais pradėsime į pasaulį žvelgti kitaip? Su buvusiaisiais galima draugauti ir juos mylėti. Tokiu taveju nėra blogų ir gerų, mėgaukitės gyvenimu!”.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Savo išsiskyrimą po metų draugystės pora patvirtino vasario pabaigoje, nors tai daugeliui atrodė keista – jie neseniai dalyvavo 89-ojoje „Oskarų“ teikimo ceremonijoje. Kai sausio 13-ąją aktorius šventė gimimo dieną, K.Perry pakvietė jo mamą, tuo labai nustebindama vyrą. Šis, savo ruožtu, jau buvo supažindinęs atlikėją su savo penkerių metų sųnumi Flynnu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai