Po skyrybų su K.Westu – netikėtas Kim Kardashian gestas: reperį pasveikino ypatinga proga

Kim Kardashian ir Kanye Westo oficialios skyrybos, apie kurias pranešta šių metų sausį, – tik formalumų reikalas. Nuotraukoje – pora „Met Gala“ pokylyje 2019-aisiais / VIDA PRESS nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-21 08:04
Šių metų pradžioje padavusi skyrybų prašymą, Kim Kardashian (40) per Tėvo dieną nepamiršo pagerbti savo buvusio vyro Kanye Westo (44), praneša „People“.

Sekmadienį JAV buvo švenčiama Tėvo diena. Savo tėvus sveikino ne tik jų vaikai, bet ir jų antrosios pusės, žmonos. Ne išimtis ir socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian, kuri gerbėjus nustebino pasveikindama savo buvusį vyrą reperį Kanye Westą.

Socialiniame tinkle „Instagram“ K.Kardashian dalijosi sveikinimais „visiems nuostabiems tėvams“, tarp kurių įtraukė ir K.Westo vardą.

„Su Tėvo diena visiems nuostabiems tėvams mūsų gyvenime! Besąlygiškai myliu jus“, – rašė realybės šou išpopuliarėjusi žvaigždė.

K.Kardashian prie šio įrašo pridėjo ne tik savo buvusio vyro su vaikais nuotrauką, bet ir mirusio tėvo Roberto Kardashiano, Scotto Disicko, Tristano Thompsono ir Traviso Scotto nuotraukas.

Primename, kad šių metų sausį žiniasklaida pranešė, jog K.Kardashian ir K.Westas jau kurį laiką gyvena atskirai ir kreipėsi į šeimos terapeutą, nes tikisi išgelbėti santuoką. 

Visgi, neilgai trukus pasaulį apskriejo naujiena, kad Kim Kardashian jau pateikė skyrybų prašymą teisinėms institucijoms. Oficialų santuokos nutraukimą inicijavo būtent K.Kardashian.

Socialininių tinklų žvaigždė Kim Kardashian ir reperis Kanye Westas augina keturis vaikus.

Ankstesnės Kim Kardashian santuokos ilgai nesitęsė – būdama vos  19-os ji susituokė su prodiuseriu Damonu Thomasu. Ši santuoka truko tris metus – iki 2003-ųjų. Antroji žvaigždės santuoka įvyko 2011-aisiais su krepšininku Krisu Humphriesu, tačiau kartu jie išbuvo vos 72 dienas..

Su Kanye Westu Kim užmezgė santykius 2012-aisiais, o susituokė 2014-aisiais. Pora iš viso drauge praleido beveik dešimtmetį.

Naujausi straipsniai