Po skyrybų su Johnny Deppu Amber Heard tapo mama: kartu su mylimąja susilaukė dukros

Amber Heard / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Buvusi aktoriaus Johnny Deppo mylimoji Amber Heard (35) tapo mama. Tiesa, šį faktą jai pavyko puikiai nuslėpti – vaiko ji susilaukė balandžio 8 d., praneša portalas „People“.

Po 12 mėnesių trukusios tylos, Amber Heard savo socialiniuose tinkluose pasidalijo naujiena, kad tapo mama. Aktorė pasidalijo nuotrauka, kurioje laiko savo pirmagimę.

„Labai džiaugiuosi galėdama pasidalinti šia žinia su jumis. Prieš ketverius metus nusprendžiau, kad noriu turėti vaiką“, – po nuotrauka rašė A.Heard ir prabilo apie šiuolaikinę motinystę.

„Mano dukra gimė 2021 m. balandžio 8 d. Jos vardas Oonagh Paige Heard. Ji yra mano likusio gyvenimo pradžia“, – atskleisdama dukros vardą tokiais žodžiais savo įrašą užbaigė aktorė. Page – tai vardas, kuriuo buvo pavadinta ir A.Heard mama.

Amber Heard nuo 2020 metų pradžios susitikinėja su kino operatore Bianca Butti.

Primename, kad aktorės santykiai su Johnny Deppu nutrūko 2016 metais, kai Amber Heard pateikė skyrybų prašymą, o teismas nurodė J.Deppui dėl įtariamo smurto nesiartinti prie buvusios žmonos.

J.Deppas pralaimėjo daug atgarsių sulaukusią bylą prieš Didžiosios Britanijos laikraštį „The Sun“, kuris teikė įrodymus, jog aktorius smurtavo prieš buvusią žmoną Amber Heard.

Johnny Deppas ir Amber Heard 2015-aisiais. Jų santuoka truko vos kiek ilgiau nei metus ir baigėsi skandalingomis skyrybomis / VIDA PRESS nuotrauka

„Karibų piratų“ žvaigždė pats padavė į teismą „News Group Newspapers“ ir „The Sun“ vykdomąjį redaktorių Daną Woottoną dėl straipsnio, kuriame teigiama, kad J.Deppas smurtavo prieš A.Heard, kol jie buvo kartu. Visgi,  Aukščiausiasis teismas paskelbė, kad bylą aktorius pralaimėjo.

Remdamiesi įrodymais, įskaitant nuotraukas, garso įrašus ir grasinančias Johnny Deppo žinutes buvusiai žmonai, laikraščių grupės teisininkai teismo procesiniuose dokumentuose teigė, kad aktorius „smurtaudavo prieš savo žmoną Amber Heard, sukeldamas jai didelę žalą bei baimę dėl savo gyvybės“.

Amber Heard ir Johnny Deppas susitiko teisme (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau