Po skyrybų su Goda Sabutyte atvirai prabilęs Rolandas Alijevas: „Linkiu jai meilės, laimės ir šeimos“

Rolandas Alijevas, Goda Alijeva
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-13 13:47
Prieš dvejus metus skyrybas su dainininke Goda Sabutyte-Alijeva (34) išgyvenęs krepšininkas Rolandas Alijevas (35) priežasties, dėl ko nutrūko poros bendravimas, atskleisti vis dar nenori. „Ji yra pakankamai skaudi, bet išsiskyrėme abipusiu sprendimu. Aš tikiu likimu, kad taip turėjo būti“, – laidoje „Prieš srovę“ prisipažino Rolandas.

Rolandas teigė, kad santykius ištikus krizei – tiek jis, tiek Goda dar bandė išsaugoti savo santuoką.

„Kai nutarėme skirtis, aš pasikeičiau, prisiėmiau daug atsakomybės, nors toje situacijoje kaltas nebuvau aš“, – pasakojo R.Alijevas.

Goda ir Rolandas Alijevai/ „Fotobanko“ archyvų nuotr.
Goda ir Rolandas Alijevai/ „Fotobanko“ archyvų nuotr.

Buvęs krepšininkas prisipažino, kad skyrybų priežasties versijų yra girdėjęs begalę. „Girdėjau, kad aš susiradau moterį, mane kaltino lošimais, bet faktų niekas neįrodė. Vedybų laikotarpiu manęs niekas nėra matęs su jokia moterimi, aš niekada nesu nuėjęs į šoną, jos apgavęs. Puoselėjau šeimyninį gyvenimą, buvau atsidavęs vaikams ir šeimai. Reikėtų jos (Godos Alijevos, – red. past.) klausti, kodėl yra tiek daug skirtingų versijų ir kodėl jos dažnai keičiasi. Mes išsiskyrėme piktuoju“, – kalbėjo Rolandas ir pridėjo, jog skyrybos įvyko ne iš karto – pora vienas kitam dar davė metus laiko išsaugoti santykius.

„Pamačiau, kad niekas nesikeičia. Dėl to ir priimiau sprendimą skirtis“, – sakė jis.

Goda Alijeva/„Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.
Goda Alijeva/„Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr.

Viešoje erdvėje G.Sabutytė-Alijeva jau kurį laiką yra poruojama su buvusiu Vilijos Pilibaitytės-Mios sutuoktiniu Nerijumi Antanavičiumi. Laidoje „Prieš srovę“ apie tai paklaustas R.Alijevas sakė, kad jam labai svarbu, koks vyras atsiras šalia jo vaikų.

Aš juo pasidomėjau ir mano nuomonė nėra gera. Čia, žinoma, yra Godos gyvenimas, tačiau rūpi, ar mano vaikams yra saugu prie tokio žmogaus, ar jie bus laimingi. Iš vaikų pusės, kol kas nieko blogo apie tą žmogų negirdėjau. Skaudžiausia būtų jeigu vaikai prisirištų prie jo ir jis dingtų. Tikiuosi, kad taip nenutiks, o jiem galiu palinkėti tik didžiausios laimės“, – kalbėjo dviejų vaikų -Tėjos ir Amilio – santuokoje su Goda susilaukęs Rolandas ir pridėjo, kad vaikai jo su kita moterimi iki šiol nėra matę, mat jis – labai gerbia jų erdvę.

Goda ir Rolandas Alijevai/ „Fotobanko“ archyvų nuotr.
Goda ir Rolandas Alijevai/ „Fotobanko“ archyvų nuotr.

Interviu laidoje „Prieš srovę“ metu Rolandas buvusiai žmonai linkėjo tik teigiamų dalykų.

„Visų pirma linkiu jai laimės ir meilės. Kaip jau esu sakęs, žmogus savo antrąją pusę susiranda pagal save. Tikiuosi, kad tai yra ta antra pusė ir jiems linkiu darnios šeimos, dar daugiau vaikų. Linkiu ir vestuvių, šeimos, jog galų gale pasikeistų mano pavardę. Linkiu, kad jie abu paneigtų visus blogus dalykus, kuriuos esu girdėjęs apie Nerijų“, – sakė jis.

Žmonės.lt primena, kad Goda ir Rolandas Alijevai savo vestuves atšoko 2009 metais Birštone, Šv.Antano bažnyčioje. Vestuvių vietą pora tuomet slėpė, tačiau nepaisant to, Birštone juos sutiko gausus būrys fotografų.

Vestuvių ceremonija buvo uždara, nufotografuoti jaunavedžius galėjai tik prie bažnyčios.

2010-aisiais Goda ir Rolandas susilaukė pirmagimės Tėjos. Po trejų metų porai gimė sūnus Amilis.

Naujausi straipsniai