Po skyrybų su E.Musku – atlikėjos Grimes akibrokštas: sukūrė buvusį vyrą pašiepiančią dainą

Elonas Muskas ir Grimes „Met Gala“ pokylyje Niujorke 2018-aisiais / Scanpix nuotrauka
Autorius: 15min.lt
Publikuota: 2021-12-07 17:27
Skaudžias skyrybas daugelis išgyvena įvairiai, pasitaiko ir pačių originaliausių variantų. Ne išimtis ir atlikėja Grimes, kuri praėjus dvejiems mėnesiams po skyrybų su Elonu Musku, išgyvenimus išliejo dainoje. „Žaidimą jis visada labiau mylės nei mane“, – tokiais žodžiais atlikėja apdainavo buvusius santykius.

33-ejų metų kanadiečių atlikėja pristatė naują dainą „Player of Games“, kurios posmuose nupasakojo „įsimylėjusi geriausią žaidėją“ bei teigė: „Jis žaidimą visada mylės labiau nei mane.“

Akivaizdu, kad šmaikštauti bandžiusios dainininkės širdyje vis dar susikaupusios nuoskaudos.

„Išplaukei į šaltą kosmoso platybę, net meilė negalėjo tavęs išlaikyti“, – tokie dainos žodžiai skamba apie 50-metį „Tesla“ bei „SpaceX“ direktorių Eloną Muską.

c (Grimes)/Vida Press nuotr.
c (Grimes)/Vida Press nuotr.

Kad ir kaip ten bebūtų judviejų santykiuose, negalima nesutikti su tokiais atlikėjos žodžiais. Kaip rašo Dailymai.co.uk, be kelionių į kosmosą, kurias E.Muskas stengiasi kada nors padaryti prieinamas visiems žmonėms, jis taip pat turi neapsakomą pomėgį vaizdo žaidimams.

Nors šioje pramonėje jis jau nebedirba, anksčiau kūrė, o dabar, turėdamas laisvo laiko vis dar žaidžia. Mėgstamiausi – „Solo Halo“, „Mass Effect 2“, „Deus Ex“, „Half-Life 2“, „Bioshock“ ir kt.

Primename, kad kaip pora „Met Gala“ renginyje 2018 m. debiutavę Elonas ir Grimes pirmagimio susilaukė 2020 m. gegužės 4 d. ir jam suteikė X Æ A-Xii vardą. Net tris kartus vedęs, iš kurių dukart jo žmona tapo Talulah Riley, Elonas Muskas iš ankstesnių santykių turi dar penkis vaikus.

Klausykite Grimes dainos „Player of Games“:

Naujausi straipsniai