Po skyrybų su Audriumi Bružu Aistė Andrijauskaitė neteko parduotuvės, bet iš mados verslo nedingo

Aistė Andrijauskaitė/Vytauto Pilkausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-05 14:15
Ne visi lietuviai atpažįsta praeityje garsų modelį ir vyrų modelių agentūros „First Face Model“ įkūrėją Aistę Andrijauskaitę, tačiau jos egzotiški bruožai išties traukia akį. Ukrainiečių, rusų, lenkų, vokiečių bei kinų kraujo turinti Aistė sako niekada nenorėjusi atsidurti prožektorių šviesoje, tačiau pažintis ir draugystė su žinomu aktoriumi Audriumi Bružu apvertė jos gyvenimą aukštyn kojomis. Ir ne tik dėl to, kad dabar ji sulaukia kur kas daugiau kvietimų į vakarėlius.

36-erių Aistė ir ketveriais metais vyresnis žinomas teatro, kino ir televizijos aktorius Audrius Bružas pora tapo prieš daugiau nei porą metų. Jų svaiginanti meilė, kaip sako Aistė, tetruko vos metus, tačiau per juos Aistė patyrė ir pačių nuostabiausių gyvenimo akimirkų, ir nuopuolį.

Išsiskyrusi su Audriumi Aistė paliko jų bendrai kurtą verslą – išskirtinės rankų darbo avalynės parduotuvę. Tačiau neseniai sukūrė savo verslą. Aistė pristatė išskirtinę avalynės ir drabužių internetinę platformą „Aistiška“. Apie savo parduodamus produktus Aistė sako: „Tai – tikri meno kūriniai“.

Audrius Bružas ir Aistė Andrijauskaitė / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Audrius Bružas ir Aistė Andrijauskaitė / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Modelio karjerą A. Andrijauskaitė Italijoje pradėjo vos penkiolikos. Ji pirmą kartą podiumu žengė kaip tik tuo metu, kai prasidėjo vadinamoji supermodelių era. Tuo metu Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Kate Moss buvo kone didžiausios pasaulinės žvaigždės, ir, ko gero, visos manekenės, kurioms pavyko prisibelsti į garsių dizainerių mados namus, tuo metu puikiai uždirbo iš savo darbo.

Aistės Andrijauskaitės naujausio projekto pristatymas/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Aistės Andrijauskaitės naujausio projekto pristatymas/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Išgarsėti dabar – lengviau, viskas vyksta greičiau. Bet likti garsiam – daug sudėtingiau. Tuo metu tu įsibėgėdavai lėčiau, išgarsėdavai lėčiau, bet tas žinomumas tęsdavosi daug ilgiau. Ir tavo honoraras irgi kildavo po truputį ir jau po to, kai esi pasiekęs tam tikrą lygį, tu galėdavai jį išlaikyti,“ – šį sekmadienį Delfi TV gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakos Aistė Andrijauskaitė.

Naujausi straipsniai