Po skyrybų – naujas E.Jennings etapas: persikraustymas į erdvius namus ir laikas su vaikais

Erica Jennings su vaikais
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-03 16:24
Dar vasaros viduryje viešą skyrybų skausmą su buvusiu vyru Jurgiu Didžiuliu iškentėjusi Erica Jennings verčia naują gyvenimo etapą: po 16 metų praleistų santuokoje – laikas sau, vaikams ir geresnės būties paieškos. Moteris pakeitė ne tik namus, bet ir savas mintis. Atrodo, viskas tik į gerą.

Neseniai iš namų, kuriuose gyveno kartu su Jurgiu Didžiuliu, išsikrausčiusi Erica Jennings 15min teigė, kad pakeisti gyvenamąją vietą buvo lengviau, nei tikėjosi.

„Palikti buvusius namus nebuvo didelė problema, tačiau perkelti visus daiktus, nuspręsti, ką pasilikti, o ką išmesti pareikalavo pastangų“, – vis dėlto pripažino ji.

Ericai namų keitimas nėra itin skausmingas procesas, nes vaikystėje ir paauglystėje teko daug keliauti, tad sako išmokusi ir įpratusi būti lanksti bei neprisirišti prie vietos.

„Namas nėra namai. Namai man yra ten, kur gyvena mylimi žmonės ir sklinda gera energija. O daiktai yra tiesiog daiktai, nesureikšminu jų“, – 15min teigė pašnekovė.

Erica Jennings / „Eglė Liepa photography“ nuotr.
Erica Jennings / „Eglė Liepa photography“ nuotr.

Dainininkė neįsivaizduoja savo namų be vaikų, todėl pasistengė, kad naujojoje vietoje būtų pakankamai erdvu visiems. Ji gali pasidžiaugti, kad name yra keturi miegamieji, erdvi virtuvė, svetainė.

Tiesa, kelios vietos – židinys ir, žinoma, sodas – jau spėjo tapti jaukiausiais namų kampeliais, tačiau pati muzikantė pripažįsta, kad be viso to, jaukumą kuria visų buvimas kartu, meilė ir šuo. Be  to, šeima planuoja išgelbėti katę, pasiimdama ją iš gyvūnų prieglaudos.

Erica Jennings / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Erica Jennings / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kaip dar vieną pliusą Erica įvardija ir tai, kad jai itin pasisekė su kaimynais – jie nepyksta dėl namuose dažnai skambančios muzikos.

„Dabar visada klausausi įvairios muzikos, tačiau, kadangi ir vėl pradėjau rašyti savąją, daugiau girdžiu pačios balsą ir pianiną“, – šypsojosi ji. – Kaimynai apskritai yra labai svarbi gyvenimo dalis, ypač tada, kai netikėtai baigiasi medus ar druska.“

Galiausiai moteris pripažįsta, kad iš tikrųjų nemėgsta kraustytis. „Vis dėlto mėgstu tą pasitenkinimo jausmą, kai jau visi daiktai perkelti į naują vietą ir galima pradėti gyventi“, – sakė grupės „Skamp“ vokalistė.

Erica Jennings / Asmeninio albumo nuotr.
Erica Jennings / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad Erica Jennings žinią apie skyrybas pranešė liepos 1 d. vakarą feisbuke.

„16 metų augome kartu. Mylėjome, mylėjomės, kūrėme muziką, paleidome į pasaulį nuostabius ir gražius vaikus, juokėmės, verkėme, dalinomės begale nepamirštamų akimirkų. Patyrėme daugybę iššūkių ir iškovojome daugybę pergalių. Kartu.

Vis dėlto, kad ir kaip vienas kitą mylėtume, kad ir kaip rūpintumėmės vienas kito gerove, kaip pora mes išaugome skirtingomis kryptimis.

Nepaisant to, mes visada išliksime vieninga šeima. Visada būsime šalia, kai vienam iš mūsų reikės palaikymo. O nuo šiol mūsų tikslas – tapti geriausiais kokiais tik įmanoma draugais ir tėvais“, – rašė atlikėja, pasidalijusi ir gražiausiomis bendro gyvenimo su Jurgiu akimirkomis.

Pora susituokė 2007 metais. Aukso žiedus jiedu sumainė Kolumbijoje, po dvejų metų draugystės. Jurgis ir Erica turi tris vaikus: du sūnus ir vieną dukrą.

 

Naujausi straipsniai