Po skyrybų Karina Krysko persikėlė į naujus namus: jų įrenginėjimas tapo savotiška meditacija

J. K. Rowling/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-11 14:54
Grupės „69 danguje“ siela, profesionali šokėja, daugybės miuziklų ir spektaklių aktorė ir dainininkė Karina Krysko (39) po skyrybų su garsiu šokėju Sauliumi Skambinu (42) persikėlė į nuosavus namus.

Garsi moteris apie savo asmeninį gyvenimą kalba labai retai, tačiau šiomis dienomis ji gyvena įkurtuvių nuotaikomis, kuriomis sutiko pasidalinti. Atlikėja neseniai įsigijo nuosavą būstą, kurį su sūnumi Majumi įsirenginėja iki mažiausių smulkmenų.

K. Krysko prisipažįsta, kad karantino laiką ji išnaudojo labai produktyviai. Daugeliui nemaloni pauzė ir izoliacija Karinai pasitarnavo priešingai – visą savo laiką ji skyrė naujų namų įrengimui. Nuosavas būstas jau įvertintas ir jos sūnaus. „Majus išties labai laimingas ir patenkintas. Nauja aplinka, nauji draugai, jis pagaliau turi savo kambarį, stalą, lovą, tiesiog savo erdvę“, – sako Karina.

Karina Krysko-Skambinė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Karina Krysko-Skambinė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dainininkė laidoje „Pagaliau savaitgalis“ prisipažino, kad įrenginėdama namus tariasi su sūnumi: „Viskas kvepia, viskas nauja. Įrenginėdami savo naujus namus, tariamės dėl visų smulkmenų. Tai tarsi savotiška edukacija. Jis gali pajausti, ką reiškia spalvų derinimas, susipažinti su vienu ar kitu interjero stiliumi, tiesiog gali kurti kartu. Manau, kad nuo mažens lavinti skonį yra puikus dalykas.“

Žurnalo „Žmonės“ fotosesijos su Karina Krysko-Skambine užkulisiai
Žurnalo „Žmonės“ fotosesijos su Karina Krysko-Skambine užkulisiai

Karina atvira – jos ir Majaus nuomonės dėl namų stiliaus ne visuomet sutampa: „Man patinka ramios, žemiškos spalvos, kai viskas neapkrauta, organiška ir yra vientisa harmonija. Vaikai dažniausiai nori ryškių spalvų. Majus turi animacinių personažų, kurie jam patinka ir kuriais norėtų išpuošti visą kambarį, man jie nelabai patinka, gerai, kad pavyksta susitarti.“

Karina sako, kad nuosavo būsto įrenginėjimas tapo savotiška meditacija, o artėjančios namų įkurtuvės taps pačia svarbiausia ir laukiamiausia šių metų švente.

Nuotaikingas savaitgalis su grupe „69 danguje“, atviri pokalbiai ir negirdėtos istorijos – šeštadienį, laidoje „Pagaliau savaitgalis“, per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Naujausi straipsniai