Po skyrybų Indrė Burlinskaitė grįžo į sportą: „Tai puikus būdas užsimiršti“

Indrė Burlinskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-31 09:32
Po skyrybų su karatė čempionu Dariumi Petrikausku, grupės „Kitokios“ narė Indrė Burlinskaitė neleidžia sau liūdėti. Užsimiršti apie sugriuvusią draugystę jai padeda ir geriausia draugė, scenos kolegė Greta Lebedeva. Drauge jos leidžia laisvalaikį, viena kitai į parankę įsikabina ir eidamos į pramoginius renginius.

 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Antradienio vakarą Indrę ir Gretą drauge buvo galima pamatyti naujos Juliaus Pauliko režisuotos komedijos „Nepatyręs“ premjeroje. Siaubo filmus ir romantiškas komedijas žiūrėti itin mėgstanti Indrė sako, kad filmai – vienas iš būdų atsipalaiduoti ir nukreipti kasdienes mintis kitur.

„Neretai išėjimus į klubą iškeičiu į kiną. Man patinka įsitaisyti namuose, pasidaryti arbatos ir pažiūrėti kokią įdomią istoriją, tai suteikia gerų emocijų. Gaila, kad tam laiko turiu labai mažai“, – Žmonės.lt sakė Indrė.

Šiuo metu didžiąją dalį jos laisvalaikio sudaro treniruotės. „Vieni po skyrybų palūžta, kiti – atranda ką nors nauja – tai yra stipresnių žmonių savybė. Esu iš tų, kuri paprastai didžiąją dalį skiriu savo antrai pusei, todėl dabar turiu daugiau laiko sau. Vėl pradėjau didelį dėmesį skirti sportui. Apsilankiau pas trenerį, vėl pradėjau ruoštis varžyboms. Mane tai priverčia pasitempti, padeda užsimiršti“, – pasakojo atlikėja, neseniai išsiskyrusi su karatė čempionu Dariumi Petrikausku.

Dar anksčiau Žmonės.lt Indrė sakė, kad šiuo metu ji sveria apie 53 kilogramus, merginos ūgis – 170 centimetrų.

„Tos, kurios tingi atsikelti iš lovos, sakytų, jog išvaizda nėra tokia svarbi – svarbiausia vidinės savybės. O aš esu įsitikinusi, kad moteris turi būti visapusiška – ji turi kvepėti eidama miegoti bei atsibusti tvarkinga. Apvalutės gali atrodyti tikrai patraukliai, tačiau vis tiek visos lyg susitarusios norime būti lieknos“, – juokėsi Indrė.

Lengvuoju kultūrizmu užsiimanti grupės „Kitokios“ atlikėja yra užsiminusi ir apie planus ateityje pati tapti sporto trenere. „Tikrai neatsisakyčiau pati vesti treniruotes, tačiau tam reikia pasiruošimo. Kol kas nesu kvalifikuota specialistė, dalinuosi tik savo patirtimi. Norėčiau išmokti visų tų dalykų ir tada – būtinai! Tik reikia laiko, kad suspėčiau viską įgyvendinti“, – dar anksčiau pasakojo Indrė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai