Po skyrybų atsitiesusi verslininkė Natalija Martinavičienė: „Viliuosi, kad mano gyvenimo audros jau praūžė“

Verslininkė Natalija Martinavičienė/Asmeninio archyvo nuotr.
Partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Po skyrybų dramos verslininkė ir papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė neslėpė, jog ilgi teismų procesai, išgyvenimai dėl nenusisekusios santuokos ir nemigo naktys ją smarkiai išsekino. 

Nors Natalija tikino, jog sielos žaizdos baigia užgyti, tačiau patirtas stresas atsisipindėjo moters odoje.

„Vieną dieną pastebėjau, jog veidrodyje į mane žvelgia pavargęs veidas, oda atrodė suglebusi, pradėjo rastis smulkių raukšlelių. Apie švytėjimą nebuvo net kalbos. Pažįstami žmonės ėmė sakyti, kad atrodau tarsi būčiau „iškritusi iš veido“, klausė, ar nesergu. Supratau, kad laikas susirūpinti savo išvaizda“, – atvirai kalbėjo N. Martinavičienė. 

Verslininkė tikino, jog masažai ir kaukės trokštamo rezultato nedavė, o drastiškų priemonių, tokių kaip plastinės operacijos ar kita intervencija, ji nesiryžo imtis. Moteris pradėjo ieškoti kitų galimybių. 

Pradėjusi domėtis, kaip galėtų vėl mėgautis spindinčia ir gražia oda, N. Martinavičienė sužinojo apie tarp Holivudo garsenybių populiarią grožio technologijų naujieną – frakcines mikroadatines odos atjauninimo radijo dažnio procedūras naujos kartos lazeriu „Secret RF“

Frakcinė mikroadatinė odos atjauninimo radijo dažnio procedūra naujos kartos lazeriu „Secret RF“/Asmeninio archyvo nuotr.


„Pasidomėjau, kaip grožį puoselėja pasaulinio lygio žvaigždės. Daugelis jų atvirai pasakojo, jog plastines operacijas iškeitė į gerokai saugesnes frakcinio mikroadatinio odos atjauninimo procedūras lazeriu, kurios leidžia atrodyti tiesiog stulbinamai“, – kalbėjo N. Martinavičienė. 

Šių procedūrų metu į žmogaus veidą suvedamos mikroadatėlės, kuriomis radijo dažnio energija paskleidžiama giliai ir tiksliai į visus odos sluoksnius. 

Sužinojusi, jog tokios procedūros šį rudenį pradėtos atlikti ir Kaune, „Estetus klinika“, N. Martinavičienė nutarė jas išmėginti. 

Po dviejų procedūrų kaunietės oda vėl spinduliuoja jaunyste, nuovargio požymiai veide išnyko, neliko formuotis pradėjusių mažų raukšlelių. 

„Rezultatas jau po pirmosios procedūros buvo labai geras. Atrodžiau tarsi grįžusi iš atostogų. Iš aplinkinių net sulaukiau komplimentų, kad atrodau puikiai pailsėjusi. Pastebėjau, jog oda tapo ne tik lygesnė, gražesnė, bet ir skaistesnė. Išnyko keliose vietose pradėjusi ryškėti pigmentacija“, – pasakojo N. Martinavičienė. 

Verslininkė Natalija Martinavičienė/Asmeninio archyvo nuotr.

Moteris sakė, jog prieš procedūrą konsultavosi su gydytoja dermatologe, medicinos mokslų daktare Aiste Beliauskiene, kuri patikino, jog procedūra ne tik efektyvi, bet ir saugi. 

„Man patiko, jog procedūra mažai skausminga, jaučiau tik lengvą šilumos pojūtį ir nestiprų spaudimą veikiamoje odos srityje, o jai atlikti pakako mažiau nei pusės valandos. Po procedūros nereikėjo ilgai slėpti veido dėl sudėtingo poprocedūrinio laikotarpio“, – pasakojo N. Martinavičienė. 

Iškart po procedūros gydytoja paprašė verslininkės vieną dieną nenaudoti makiažo. Natalija neslėpė, jog jos veidas keletą valandų po procedūros buvo paraudęs. 

„Gydytoja paaiškino, jog ši procedūra atkuria odos struktūrą, stimuliuoja giluminius dermos ir subdermos sluoksnius, tad odos paviršius pažeidžiamas tik minimaliai. 
Priešingai nei kiti frakciniai lazeriai, veikiantys tik viršutinius odos sluoksnius, šis stimuliuoja gerokai gilesnius sluoksnius. Dėl to pavyko pasiekti puikių rezultatų“, – teigė Natalija. 

Verslininkė Natalija Martinavičienė/Asmeninio archyvo nuotr.

Po mėnesio Natalijai buvo paskirta antra procedūra. Po jos moters veido oda tapo dar stangresnė ir lygesnė. 

„Žinau, jog procedūra suaktyvina giluminius odos procesus ir ląstelės atsinaujina dar bent tris mėnesius po paskutiniosios procedūros. Tikiuosi, mano oda taps dar gražesnė“, – įsitikinusi N. Martinavičienė. 

Skaitykite daugiau