Po skyrybų atsigavęs fotografas Gediminas Žilinskas džiaugiasi meile: „Pažinau save iš naujo“

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Justė Juškevičiūtė
Publikuota: 2021-02-15 18:29
2019 metais skaudžias skyrybas išgyvenęs garsus fotografas Gediminas Žilinskas (45) šiandien vėl džiaugiasi atgijusiais jausmais. Savo gyvenimu jis dalijasi su vizažo meistre Beatriče Brusokaite.

Apie jo širdį vėl šildančią meilę G.Žilinskas prakalbo savaitgalį, per Valentino dieną. Žinomas fotografas socialiniuose tinkluose pasidalijo ir žavia nuotrauka, kurioje jis su mylimąja įsiamžinę praėjusių metų rugpjūtį Italijoje. Portalui Žmonės.lt Gediminas pasakojo, kad nors nėra linkęs sureikšminti Valentino dienos, pasidžiaugti jaukia akimirka kartu su savo sekėjais labai norėjosi.

„Valentino dienos nesureikšminu, nes tai pakankamai komercinė šventė ir ji neturi gilių tradicijų Lietuvoje. Bet vertinu ją kaip papildomą progą, parodyti dėmesį mylimam žmogui. Manau, kad švenčių per daug nebūna, bet vis tik esu už tai, kad meilės diena poros gyvenime būtų kasdien“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt šypsosi fotografas.

Gediminas neslepia mėgstantis mylimąją Beatričę džiuginti staigmenomis, tačiau už viską labiausiai vertina laiką, praleistą kartu.

„Man patinka džiuginti mylimą žmogų. Kai matau šypseną, norisi dar ir dar tomis smulkmenėlėmis kelti nuotaiką, tačiau smagiausia, kai tiesiog gali būti dviese ir to užtenka“, – sako jis.

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Gediminas ir Beatričė drauge – aštuonis mėnesius, o viešai apie savo jausmus prakalbo tik dabar. G.Žilinskas sako, kad savo santykių neslėpė, tačiau pripažįsta dažniau mėgstantis dalintis savo darbais, o ne asmeniniu gyvenimu.

„Socialiniuose tinkluose aš labiau dalinuosi savo darbais, o ne asmeniniu gyvenimu. Per Valentino dieną paviešinau įrašą, nes tą dieną norėjosi pažymėti. Iš tiesų, aš šią nuotrauką padariau iš vaizdo įrašo, galvojau, kad reikia palikti įspaudą socialinime tinkle, kad vėliau būtų smagu prisiminti su draugais ir sekėjais“, – sako jis.

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Netiki meile iš pirmo žvilgsnio

G.Žilinskas ir B.Brusokaitė susipažino vienos fotosesijos metu. Tiesa, jausmai netrenkė it žaibas. Gediminas atviras – jis apskritai netiki meile iš pirmo žvilgsnio. 

„Meilė turi užaugti. Iš pirmo žvilgsnio gali atsirasti trauka, gali pajausti, kad žmogus yra artimas, bet meilei užgimti reikia laiko. Su Beatriče susipažinome per meninę fotosesiją, mūsų pažintis buvo labai trumpa ir lengva. Keletą mėnesių bendravome, susirašinėjome, vėliau susitikome dar vienoje fotosesijoje. Tuomet aš ją pasikviečiau į parką pasivaikščioti, o vėliau pradėjome dar daugiau bendrauti, atradome daugiau bendrų pomėgių. Pastebėjome, kad mums patinka panašus maistas ir laisvalaikis. Tiesiog būna, kad jauti, jog žmogus yra artimas ir šalia jo jautiesi gerai, skleidiesi. Panašu, kad tas jausmas buvo abipusis, tad jis augo ir sustiprėjo“, – Žmonės.lt pasakoja G.Žilinskas.

Šiandien fotografas džiaugiasi su Beatriče atradę daugybę bendrų veiklų, jie ir sportuoja, ir esant galimybei keliauja, ir džiaugiasi ramybe. 

„Nėra veiklos, kurios nesinorėtų daryti kartu – pradedant nuo sporto, pasivaikščiojimo po gamta, iki kelionių. Kiekviena akimirka yra labai smagi, norisi, kad tęstųsi ilgiau. Visos tos smulkmenos, tos veiklos, iš kurių susideda gyvenimas, mus labai suartina ir gimsta kažkas rimtesnio“,  – sako jis.

Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Skyrybos leido suprasti save

2019 metais išsiskyrę G.Žilinskas ir modelis, vizažistė Deimantė Kazėnaitė pramogų pasaulyje neretai būdavo įvardijami kaip tobula pora. Galbūt todėl žiniasklaidoje pasirodžiusi žinia apie jųdviejų skyrybas daugeliui buvo netikėta. Tuomet pora neslėpė, kad šis sprendimas buvo itin skaudus, tačiau šiandien Gediminas atvirauja, kad skyrybos jam leido suprasti, ko iš tiesų jis nori gyvenime.

„Sunkios skyrybos mane paragino permąstyti savo vertybes ir aš esu dėkingas gyvenimui už tai. Per tą laiką pažinau save iš naujo, supratau, kas yra mano, o kas – ne, išmokau labiau klausyti širdies.

Iš tiesų, pas mus su Deimante pastaraisiais metais nebuvo viskas idealu. Ilgą laiką mes ignoravome daug ydų, neklausėme savęs. Skyrybos mane pažadino ir viskas išėjo tik į gerą. Džiaugiuosi, kad prabudau ir pradėjau save jausti, suvokti, ko aš noriu santykiuose. Jeigu kiekvienas save pažintų ir gerai žinotų, ko nori, tai nebūtų nereikalingų pykčių, nervų, bandymų pakeisti žmogų“, – atvirauja jis.

Paklaustas, ar nebuvo baisu užmegzti naujus santykius, Gediminas teigia, kad meile jis nebuvo nusivylęs.

„Aš iš karto nepuoliau į naujus santykius, pakankamai ilgai pabuvau vienas, medituodamas ir gilindamasis į save. Neplanavau jokių santykių tyčia, jie atėjo natūraliai. Jau buvau supratęs, ko noriu, ką galiu duoti kitam žmogui, tai džiaugiuosi galimybe tuo ir dalintis“, – teigia G.Žilinskas.

 

Gediminas Žilinskas / Asmeninio albumo nuotr.
Gediminas Žilinskas / Asmeninio albumo nuotr.

Karantinas atvėrė naujų galimybių

Pastarieji metai G.Žilinskui atnešė ne tik naujus jausmus, bet ir naujų galimybių darbinėje veikloje. Vyras pasakoja, kad šiek tiek sustojus fotografijos darbams, jis pagaliau atrado laiko savo patirtimi pasidalinti su šio amato norinčiais išmokti žmonėmis.

„Darau nemažai nuotolinių mokymų – mokau tiek apie fotografavimą, tiek apie retušavimą. Laiko mokymams atradau per pirmą karantiną, labai smagu, jog turiu daug studentų. Man kontaktas su žmonėmis yra labai įdomus ir šiuo metu jis džiugina, nors ir per kompiuterio ekraną. Man visa tai labai patinka ir viskas  įdomiai vystosi. Iš tiesų, smagu dalintis savo patirtimi, nes visgi per 25 metus jos tikrai prisikaupė“, – šypsosi garsus fotografas.

Paklaustas, ar spaudžiant žiemos šalčiams nesinori sustabdyti darbinių veiklų ir pabėgti kur nors į Maldyvus ar Kanarus, kaip tai padarė dalis lietuvių, Gediminas nusijuokia, kad nuo tokios žiemos bėgti niekur nesinori. 

„Man, kaip fotografui, džiaugiasi akys, nes tokia žiema buvo labai seniai. Dabar yra įspūdingas metas, tad norisi būti gamtoje kiekvieną dieną. Atrodo, kad net kūnas įprato prie šalčio, man patinka ir aš noriu šį sezoną patirti pilnai. Iš tiesų, jau tiek daug prifotografavau žiemos, kad net būtų galima išleisti kokią knygelę“, – šypsosi G.Žilinskas.

Naujausi straipsniai