Po skyrybų atsigaunanti Angelina Jolie atrodo geriau nei kada nors anksčiau: priaugo 15 kilogramų

Aktorė Angelina Jolie / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-13 11:13
Holivudo aktorė Angelina Jolie (42) jau seniai neatrodė taip gerai, kaip šiandien. Moteris visuomet buvo ypatingai liekna, tačiau dėl streso, sukelto skyrybų su Bradu Pittu (53), iš aktorės buvo likęs tik šešėlis. Žiemą užsienio žiniasklaida skelbė, jog Angelinos svoris nukrito iki pavojingo 34,5 kilogramų svorio.

Šiandien galima pasidžiaugti, kad visa tai jau praeityje. Portalui inquisitr.com aktorės bičiuliai pasakojo, kad drastiškai nukritus svoriui A.Jolie kreipėsi į medikus ir dabar gali džiaugtis priaugusi net 15 kilogramų.

Žvelgiant į naujausias A.Jolie nuotraukas susidaro įspūdis, kad aktorei pavyko susitvarkyti ne tik kūną, bet ir sielą. Dabar ji dažniau nei bet kada anksčiau šypsosi, net pamoja ranka ją sekantiems paparacams. Be to, Angelina vėl pradėjo skirti dėmesio savo išvaizdai, vėl pamilo save.

Žmonės.lt primena, kad Angelina ir Bradas apie skyrybas pranešė 2016 metų rugpjūtį. Laikotarpis po skyrybų abiems tapo tikru iššūkiu. Šešis vaikus Maddoxą (16), Paxą (13), Zahara (12), Shilohą (11) bei Vivienne (9) ir Knoxą (9) turintys aktoriai darė viską, kad šeimos krizė kuo mažiau paveiktų jų atžalas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

„Žinau, ką reiškia gyventi nepilnoje šeimoje. Kai mano tėvai išsiskyrė, aš labai jaudinausi dėl mamos. Todėl nenorėjau, kad manieji vaikai matytų, kaip išgyvenu aš. Užsidarydavau viena vonioje ir verkdavau. Vaikai turi žinoti, jausti, kad viskas bus gerai“, – yra pasakojusi A.Jolie.

Moteriai buvo taip sunku, kad jai suparalyžiavo veidą. Ją ištiko vadinamasis Belo paralyžius. Ši liga pasireiškia sutrikusiu gebėjimu kontroliuoti pažeistą veido pusę. Vienas iš ligos sukelėjų – emocinis sutrikimas. Užklupus Belo paralyžiui, sutrinka gebėjimas užsimerkti, šypsotis, verkti, taip pat dalis liežuvio gali tapti nejautriu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai