Po skandalo Palangos bare Mia čia vėl surengė koncertą

Mios koncerto akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-24 22:05
Penktadienio vakarą dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia vėl koncertavo Palangos centre esančiame bare „Laukinių vakarų salūnas“. Susirinkusiai publikai atlikėja dainavo populiariausius savo hitus.

Pastarąjįkart Mia „Laukinių vakarų salūne“ koncertavo vos prieš porą dienų – ketvirtadienio naktį. Tada koncertas baigėsi skandalingai: į muštynes įsivėlė jos vyras Nerijus Antanavičius.

Mia Žmonės.lt pasakojo, kad N.Antanavičius buvo nugabentas į ligoninę, kur jam, anot atlikėjos, diagnozuotas smegenų sutrenkimas, be to, medikams reikėjo siūti Nerijui lūpą.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šįkart koncertas praėjo sklandžiai. Kartu su Mia atvyko ir pats Nerijus: „Jo sveikata pasitaisė, bet atrodo nekaip.“

Paklausta, ar kalbėjosi su darbuotojais apie ketvirtadienio muštynes ir užkasė karo kirvį, Mia teigė, kad šita tema jau pamiršta: „Draugysčių su čia dirbančiais žmonėmis niekada nebuvo, tas įvykis tikrai neprivers mūsų bendrauti ar nebendrauti.“

Dainininkė sako, nė nesvarsčiusi varianto nebekoncertuoti šiame bare.

„Tai tikrai nėra priežastis atšaukti savo pasirodymą, nebekoncertuoti „Salūne“. Žmonės, kurie ateina manęs paklausyti, nėra dėl to kalti. Aš visada dainuoju tik dėl jų“, – Žmonės.lt sakė Mia.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasak atlikėjos, į koncertą susirinko pakankamai žmonių ir ji sako negalinti skųstis, juk vos ne kas antrą dieną tenka dainuoti toje pačioje vietoje, o pajūryje gausu ir kitų atlikėjų koncertų.

Po renginio Mia žada grįžti į Druskininkus, dainininkė neturi laiko leisti prie jūros: „Atostogauti neturiu kada, turiu darbą restorane, grįšiu ten. Mielai paatostogaučiau, nes jau poilsio labai reikia, esu toks pats žmogus kaip visi. Bet kol kas poilsio nenusimato artimiausiu metu, labai gaila“, – kalbėjo Mia.

Po ketvirtadienio muštynių Mia apkaltino bare dirbusį apsauginį. Tačiau galimybės daugiau „Laukinių vakarų salūne“ nekoncertuoti nė nesvarstė.

„Pats „Salūnas“ čia tikrai ne prie ko. Tai yra vieno apsaugos darbuotojo problema. Tų apsauginių ten dirba daug... Dėl to nemanau, kad mano koncertas turėtų neįvykti. Atvirai tariant, tai tas apsauginis ten turėtų nedirbti. Manau, kad jį turėtų atleisti. Jei jo neatleis, man bus keista. Tas žmogus ten neturėtų dirbti“, – svarstė Mia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai