Po skandalo „Eurovizijos“ atrankoje neliko Andriaus Užkalnio

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-03 22:05
Iki „Eurovizijos“ atrankos finalo – tik vienas žingsnis. Šeštadienį LRT transliuoja jau antrąjį pusfinalį, kuriame dėl kelialapio į finalą varžosi septyni atlikėjai. Jų pasirodymus vertina ne tik televizijos žiūrovai ir garbingos komisijos nariai, bet ir kviestinis svečias.

Pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio metu kilo tikras skandalas, kai žurnalistas, eseistas ir rašytojas Andrius Užkalnis sutrypė beveik visų dalyvių pasirodymus. „Kodėl Andrius Užkalnis apskritai buvo pakviestas tyčiotis tiesioginiame eteryje iš atlikėjų?“ – retoriškai klausė dainininkės Kotrynos Juodzevičiūtės vadybininkas Deividas Bendžius. Tuomet jis priekaištavo, jog profesionalių atlikėjų pasirodymus komentuoja nieko bendro su muzika neturintis žmogus.

Andrius Užkalnis į šią situaciją pažvelgė pro kiek kitokią – žydrųjų ekranų vilkų diktuojamų taisyklių prizmę. „Aš sutikau nueiti, kai mane pakvietė laidos kūrėjai ir prodiuseris Lauras Lučiūnas, kurį seniai pažįstu ir kuriuo visiškai pasitikiu. Jei Lauras sugalvoja, reiškia, mintis gera. Taip ir buvo: labai džiaugiuosi savo pasirodymu ir tuo, kaip entuziastingai žmonės reagavo į mano nuomonę. Per Knygų mugės paskutinę dieną ne keli, o keliolika žmonių priėjo padėkoti už mano pasisakymus. Jei vėl pakviestų – eičiau vėl. Pasisakymai buvo televizijos ir šou dalis“, – tuomet kalbėjo Andrius.

Vis dėlto „Eurovizijos“ organizatoriai antrą kartą Andriaus nebekvietė į filmavimą. Šį šeštadienį jo vietą užėmė „Naktinių personų“ lyderis Aras Vėberis. Jis atlikėjus daugiau gyrė, nei juos kritikavo. Aras net patikino, jog išvydęs Ievą Zasimauskaitę panoro įrašyti su ja bendrą dainą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai