Po skandalingų skyrybų milijonierius Aaronas Perezas turi naują draugę: kvies Urtę kraustytis į JAV

Aaronas Perezas su mergina Urte / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-18 19:04
Neseniai Amerikos milijonierius Aaronas Perezas prisipažino, kad išsiskyrė su žmona lietuve. Tačiau judviejų santykiai sužlugo ir Aaronas išgyveno sudėtingą laikotarpį. Dabar jaunasis turtuolis susirado naują mylimąją. Ji ir vėl lietuvė.

Kad Aaronas nebėra vienišas buvo galima suprasti iš jo socialinių tinklalapių, kuriuose vyras talpino nuotraukas su žavia mergina. Kaip dabar paaiškėjo, tai naujoji jo širdies draugė.

„Taip, tai mano naujoji mergina. Tačiau kol kas nenoriu daug pasakoti apie mūsų santykius. Juk pradžioje viskas būna taip trapu. Tiesiog galiu patvirtinti, jog po skyrybų pagaliau galiu vėl jaustis laimingu. Ir to priežastis – mano mergina Urtė“, – sako A.Perezas.

Pasak milijonieriaus, jį lietuvaitė sužavėjo savo būdu, charakteriu ir, žinoma, puikia išvaizda. A.Perezas ir Urtė susipažino per socialinį tinklalapį „Instagram“. O kai amerikietis prieš 5 mėnesius lankėsi Lietuvoje, pirmą kartą ir susitiko su dabartine savo širdies drauge.

„Po to susitikimo abu supratome, kad norime būti kartu. Mus sieja ypatingas ryšys“, – sako Aaronas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, santykiai turi tam tikrų iššūkių. Draugauti per atstumą galėtų ne kiekvienas, tačiau A.Perezas tikina, jog viskas yra tvarkoje. „Mano finansinė padėtis leidžia bet kada nupirkti bilietus Urtei atskristi į Jungtines Amerikos valstijas arba man pačiam atskristi į Lietuvą. Matomės pakankamai dažnai. Beje, jau planuoju, jog artimu metu Urtė gali persikelti gyventi į Ameriką“, – ateities planais dalijasi jaunasis turtuolis.

Paklaustas apie laikotarpį po skyrybų, Aaronas neslėpė, jog jautėsi prislėgtas. „Iš pradžių buvo sunku pradėti bet kokius naujus santykius. Bet tada supratau, kad ne visos merginos turi piktų kėslų ir kad turiu toliau judėti pirmyn. Laimė, su Urte aš esu labai laimingas, ji su manimi taip pat“, – džiaugiasi pašnekovas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai