Po širdies persodinimo operacijos Salvadoras Sobralis išleistas iš ligoninės

Salvadoras Sobralis su seserimi Luisa / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-12 16:41
„Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtojas Salvadoras Sobralis (27) sveiksta po jam atliktos širdies persodinimo operacijos. Ketvirtadienį dainininkas buvo išleistas iš ligoninės.

„Džiaugsmingai pranešame, kad vakar popietę, sausio 11 dieną, Salvadoras Sobralis buvo išrašytas iš ligoninės. Dainininkas sveiksta, nepasireiškė jokios komplikacijos.

Kaip jau įprasta po širdies persodinimo operacijos, ribojamas jį aplankyti galinčių žmonių kiekis. Iš anksto dėkojame už pagarbą jo asmeninei erdvei. Išvenkime apsikabinimų“, – buvo rašoma penktadienį Salvadoro Sobralio feisbuko paskyroje pasirodžiusiame įraše.

Jame taip pat minima, kad jau netrukus bus paskelbta apie Salvadoro Sobralio sugrįžimą į sceną.

Širdies persodinimo operacija dainininkui buvo atlikta prieš mėnesį. Nors reabilitacijai dar prireiks daug laiko, sugijęs S. Sobralis džiaugsis normaliu, sveiko žmogaus gyvenimu.

Žmonės.lt primena, kad praėjusiais metais Salvadoras su jausmingu, sesers jam parašytu kūriniu nugalėjo „Euroviziją“ ir Portualijoje tapo šalies herojumi. Vaikinas muzikinę veiklą nutraukė praėjus keletui mėnesių po savo pergalės. Jis atsidūrė ligoninėje ir ilgą laiką laukė, kol jam bus rastas širdies donoras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai