Po šeimyninės krizės princo Harry nuotaka Meghan Markle kreipėsi į visuomenę

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-17 13:37
Jungtinė Karalystė skaičiuoja paskutines dienas iki princo Harry (33) ir Meghan Markle (36) vestuvių. Ta proga į šalį plūsta tūkstančiai turistų ir ypač laukiami vestuvių svečiai. Vis dėlto tarp jų nebus nuotakos tėvo Thomo Markle (73).

Po trečiadienį atliktos širdies operacijos Thomas vis dar guli ligoninėje. Čia jis praleis artimiausias kelias dienas. Net labai norėdamas T.Markle negalėtų atskristi į Europą dėl dukters vestuvių.

„Deja, mano tėvas nedalyvaus mūsų vestuvėse. Visada rūpinausi savo tėvu ir tikiuosi, kad jam bus suteikta erdvė rūpintis savo sveikata.

Noriu padėkoti visiems už tiek daug palaikančių žinučių. Noriu kad žinotumėte, kaip stipriai mes su Harry norime šį šeštadienį pasidalyti savo ypatingąja diena su jumis“, – į visuomenę kreipėsi Meghan. Kensingtono rūmai jos pareiškimą išplatino ketvirtadienį per pietus.

T.Markle ištiko širdies smūgis prieš daugiau nei savaitę. Nuo tos dienos jo būklė tik prastėjo. Prie to prisidėjo ir skandalas, kurį sukėlė pats Thomas, susitaręs su paparacais dėl surežisuotų nuotraukų gatvėje.

vida_press_7.09113418
vida_press_7.09113418

Tuo tarpu Meghan mama Doria Ragland jau Londone. Praėjusią naktį ji praleido Kensingtono rūmuose. Su karališkosios šeimos nariais D.Ragland susipažins dar prieš vestuves. Iki šeštadienio ji turėtų susitikti su Jos Karališkąja Didenybe Elizabeth II, princu Philipu, princu Charlesu ir jo žmona, Camilla, princu Williamu ir jo žmona Catherine.

Trečiadienio popietę Londono Heathrow oro uoste būsimą princo uošvienę pasitiko asmeninė Meghan asistentė Amy Pickerill, o rūmų darbuotojai pasirūpino jos bagažu. Jie paėmė ir saugiai supakuotus mados namų „Burberry“ drabužius. Beveik neabejojama, kad tai vestuvėms skirti rūbai.

Išėjus pro oro uosto duris M.Markle mamos jau laukė „Jaguar“ automobilis. Tikima, kad asmeninis vairuotojas nuvežė moterį pas Meghan ir princą Harry.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai