Po šeimą sukrėtusių persileidimų aktoriaus Aleco Baldwino žmona susilaukė penktosios atžalos

Aleckas Baldwinas su žmona Hilaria ir vaikais / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-09 20:43
Aktoriaus Aleco Baldwino (62) namuose tikra šventė – jo žmona Hilaria (36) susilaukė berniuko. Žinia apie penktąją bendrą atžalą moteris pasidalijo instagrame.

Tinklalaidžių autorė ir fitneso guru Hilaria Baldwin naujagimio nuotrauką paviešino socialiniuose tinkluose. Trečiadienio rytą ji neslėpė savo emocijų.

„Praėjusią naktį susilaukėme sūnaus. Jis – tobulas, negalėtume būti laimingesni. Dabar jums teliko sužinoti, kaip jį pavadinsime“, – intrigavo Baldwin.

Garsusis aktorius su savo sekėjais buvo kiek subtilesnis. „Numeris penktasis – jau čia. Man tai – šeštasis“, – rašė jis, turėdamas omenyje savo visus vaikus. Žinomas vyras pridėjo meilės prisipažinimą žmonai ir mįslingus žodžius. „Mano karma – tavo karma“, – sakė jis.

Žmonės.lt primena, kad Hilaria prieš gimstant penktajam vaikui,  patyrė kelis persileidimus. Apie juos moteris kalbėjo viešai.

Garsaus aktoriaus žmonos sekėjai žavėjosi Hilarios drąsa prabilti apie skaudžius išgyvenimus. Atviras moters pasakojimas buvo tarsi pagalba panašią tragediją išgyvenančioms moterims. Anot Hilarios, ji norėjo išjudinti temą, kuri beveik neliečiama.

A. ir H.Baldwinai jau augina dukrą Carmen Gabrielą, sūnus – Rafaelo Thomo, Leonardo Angelo Charleso ir Romeo Alejandro Davido.

Tuo tarpu Alecas yra šešių vaikų tėvas – santuokoje su aktore Kim Basinger A.Baldwinui gimė dukra Ireland.

Naujausi straipsniai