Po savaitės Kauną drebinsiantys rokeriai „Nickelback“ galingai pradėjo gastroles Europoje

„Nickelback“ / „Live Nation“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-03 17:30
Lygiai po savaitės, rugsėjo 10 dieną, „Žalgirio“ arenoje Kaune koncertuosianti roko grupė „Nickelback“ pasaulines gastroles pradėjo koncertu Suomijoje.

Pirmasis „No Fixed Address“ gastrolių pasirodymas įvyko penktadienį Helsinkyje. Sausakimšoje „Hartwall“ arenoje vykęs rokerių pasirodymas publikos nenuvylė. Beveik dviejų valandų trukmės koncertas alsavo gaivališka energija, jame netrūko siurprizų ir staigmenų.

Suomijoje koncertavo antrą kartą

„Helsinki, tu nuostabus! Ačiū už tokį svetingą ir entuziastingą priėmimą! Jautėmės lyg būtume namie. Mes būtinai čia sugrįšime“, – po koncerto pilnutėlei gerbėjų arenai dėkojo „Nickelback“ muzikantai.

Tau buvo antrasis rokerių vizitas Suomijoje. Kaip ir 2012 m., taip ir vakar, gausūs „Nickelback“ gerbėjai išpirko visus bilietus. Socialiniuose tinkluose dar iki koncerto buvo dalinamasi laukimo akimirkų nuotraukomis. Ta pati tendencija vyravo ir po ilgai laukto šou, kuriame vyravusi atmosfera ir nuotaika pralenkė visus lūkesčius:

„Tai buvo nuostabu! Man tai pirmasis, bet tikrai ne paskutinis „Nickelback“ koncertas“; „Šįvakar buvo labai smagu – ačiū, „Nickelback“, už tai, kad gastroles pradėjote Helsinkyje“; „Tai buvo vienas geriausių koncertų mano gyvenime. Aš toks laimingas! „Nickelback“ – labai ačiū!“; „Didelis ačiū, vaikinai! Šio vakaro niekada nepamiršiu!“ – tai tik kelios žinutės, skriejusios socialiniais tinklais koncerto metu ir iškart po jo.

Scenoje dainavo kartu su gerbėju

Savo koncertą „Nickelback“ pradėjo galingai – pirmoji nuskambėjo daina „Edge Of Revolution“. Audringos reakcijos sulaukė grupės hitai „Photograph“ ir pirmą kartą po dešimties metų koncerte vėl atliktas „Breath“. Koncerte muzikantai atliko ne tik savo, bet ir kitų žinomų atlikėjų bei grupių kūrybos dainas.

Publika griausmingai sutiko naująjį rokerių singlą, Dono Henley dainos „Dirty Laundry“ koverį. Atlikę akustinę dainos „Mistake“ versiją, „Nickelback“ taip išreiškė pagarbą kitai, jau nebegrojančiai Kanados roko grupei „Big Wreck“.

Koncerto programoje atsirado vietos ir solinei grupės lyderio Chado Kroegerio dainai „Hero“, kuri buvo specialiai sukurta kino filmo „Spider-Man“ garso takeliui. Bene labiausiai publika įsišėlo skambant „Nickelback“ hitui „Rockstar“, kurį grupė atliko kartu su į sceną iš salės pasikviestu fanu.

Oficialią koncerto programą „Nickelback“ baigė didžiausiu savo hitu „How You Remind Me“. Po neilgos pertraukėlės bisui iškviesta grupė gerbėjus sužavėjo atlikdami „Foo Fighters“ klasikinę dainą „Everlong“, o kulminacija buvo pasiekta skambant „Nickelback“ hitui „Burn It To The Ground“.

„Nickelback“ koncertinių gastrolių „No Fixed Address“ metu Europoje surengs net 30 koncertų. Grupė koncertuos Suomijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Liuksemburge, Belgijoje, Nyderlanduose, Škotijoje, D.Britanijoje ir Lietuvoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai