Po santykių dramų Kylie Minogue vėl laiminga: susižadėjo su Paulu Solomonsu

Kylie Minogue ir Paul Solomons / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-04 16:21
Dainininkės Kylie Minogue (52) asmeniniame gyvenime – malonūs pokyčiai. Moteris susižadėjo su mylimuoju GQ kūrybos direktoriumi Paulu Solomonsu (46), praneša dailymai.co.uk.

Minėtam šaltiniui žinią patvirtino Paulo Solomonso pamotė Gloria, kuri teigė esanti „tiesiog sujaudinta“ šios malonios naujienos apie poros planus tuoktis.

41  metus santuokoje su Paulo tėvu gyvenanti Gloria Solomons pasakojo, kad buvo susitikusi su Kylie, o ši jai paliko itin gerą įspūdį.

„Ji labai maloni. Aš džiaugiuosi, kad jie susižadėjo. Atsiprašau, daugiau negaliu nieko pasakyti, nes man liepė to nedaryti. Aš gerbiu savo sūnų ir per daug gerbiu Kylie, kad galėčiau to nepaisyti“, – komentavo Gloria.

Ji patikino nežinanti, kur ir kada vyks vestuvės.

Teigiama, kad Kylie ir Paulas susitikinėja nuo 2018-ųjų pavasario.

Debiutas ant raudonojo kilimo 

Pirmąkart kartu viešumoje jiedu pasirodė 2018 rugsėjį.

Kartu kaip pora jie debiutavo Londone, „Tate Modern“ galerijoje žurnalo „GQ“ komandos surengtoje tradicinėje „GQ Men of the Year Awards 2018“ apdovanojimų ceremonijoje.

Nenuostabu, kad pora pasirodė būtent tokiame renginyje – Paulas Solomonsas dirba kūrybos direktoriumi žurnaluose „GQ“ ir „GQ Style“ nuo 2001 metų.

Kylie Minogue ir Paul Solomons / „Scanpix“/AP nuotr.
Kylie Minogue ir Paul Solomons / „Scanpix“/AP nuotr.

Skyrybos ant vestuvių slenksčio

Anksčiau K.Minogue romantiškus santykius puoselėjo su 19 metų jaunesniu aktoriumi Joshua Sasse'u.

Jiedu susipažino 2015 metais filmavimo aikštelėje, buvo susižadėję ir jau kalbėjo apie vestuves, deja, poros keliai išsiskyrė – 2017-aisiais Kylie paskelbė nutraukusi sužadėtuves.

Žinia apie poros skyrybas apskriejo pasaulį prabėgus vos porai dienų po to, kai Kylie išsipasakojo žiniasklaidai apie vestuvių planavimo džiaugsmus. Tądien K.Minogue atviravo planuojanti po vestuvių atsisakyti savo pavardės ir tapti Kylie Sasse.

Teigiama, kad Kylie išspyrė sužadėtinį iš namų, nes jis pernelyg suartėjo su ispanų aktore Marta Milans.

Skyrybos ant vestuvių slenksčio nepraėjo be pėdsakų ir vos nepalaužė dainininkės, ir taip persirgusios krūties vėžiu.

Kylie Minogue išspyrė sužadėtinį Joshua Sasse iš namų. Dainininkė jį kaltina pernelyg suartėjus su Marta Milans / Vida Press nuotr.
Kylie Minogue išspyrė sužadėtinį Joshua Sasse iš namų. Dainininkė jį kaltina pernelyg suartėjus su Marta Milans / Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai