Po romantiškų vestuvių Greta ir Aleksandras Kazakevičiai mėgaujasi Graikijos saule

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rugpjūčio pabaigoje savo svajonių vestuves atšokę sportininkai Greta (27) ir Aleksandras (31) Kazakevičiai keletui dienų išvyko į Graikiją. Atėnuose dar niekada nesilankę sutuoktiniai iškeitė lietuvišką darganą į karštą saulę ir atradimų kupinus nuotykius.

Dar prieš vestuves Greta pasakojo, jog savo medaus mėnesį jiedu su Aleksandru atidės vėlesniam laikui. Daug darbų vos prasidėjus rudeniui turinti pora dabar nusprendė keletui dienų išvykti į Graikiją, o vėliau tikriausiai leistis ir į ilgesnę kelionę.

Atostogų akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Po ketverių metų draugystės, rugpjūčio mėnesį aukso žiedus sumainę mylimieji dar niekuomet nesilankė Atėnuose. Ten nuvažiuoti norėjosi dėl ypatingos architektūros, šilto klimato ir įdomių vietovių.

Greta ir Aleksandras Kazakevičiai / Asmeninio archyvo nuotr.

Anksčiau Greta mėgo poilsines keliones. Po koncertų ir intensyvios dienotvarkes jai norėjosi atsipalaiduoti gulint prie baseino ar jūros. Laikui bėgant gyvenimo tempas kiek keitėsi, ir nors dabar ji turi daug treniruočių, veiklos ir projektų, tačiau domisi kitokiomis kelionėmis.

Gretą ir Aleksandrą traukia dar neatrastos vietos, pažintinės ekskursijos ir vietovių istorija.

Žmonės.lt primena, kad Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje rugpjūčio 25 d. Greta su Aleksandru tapo vyru ir žmona. Elegantiškoje ceremonijoje dalyvavo geriausi poros draugai. Vestuvių liudininkais tapo Indrė Burlinskaitė su širdies draugu Liudu Vaisieta. Šventėje, kuri vyko „Belmonte“, kartu su jaunavedžiais už jų laimę taures kėlė daugiau nei 80 bičiulių, šeimos narių ir kolegų iš sporto pasaulio.

Gretos ir Aleksandro Kazakevičių atostogos Graikijoje (6 nuotr.)

Skaitykite daugiau