Po „Queen“ koncerto Kaune – prisiminimas, ne tik lietuviams, bet ir patiems muzikantams

Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-21 16:41
Jei kada girdėjote, jog vienos populiariausių visų laikų roko grupių „Queen“ era baigėsi kartu su vokalisto Freddie Mercury mirtimi – pasistenkite niekada to nesakyti garsiai. Už melą daugiatūkstantinė minia, šėlusi lapkričio 17 dienos vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje, jus garsiai nušvilptų. Nesilankėte koncerte? Briano May įrašas leis bent akies krašteliu žvilgtelėti į tai, kas dėjosi melomanams ypatingą dieną.

Šiais metais didžiausią koncertą Lietuvoje padovanojusi grupė „Queen“ su vokalistu Adamu Lambertu priešaky – švelniai tariant – pranoko gerbėjų lūkesčius. Nuo įspūdingo šou, iki nuoširdaus bendravimo bei didžiulės pagarbos publikai. Aukščiausią klasę, štai ką pademonstravo į Lietuvą atvykę gitaristas Brianas May, Rogeris Tayloras bei karūnos nusipelnęs Adamas Lambertas.

„Žinau, ką galvojate. Jis – ne Freddie. Velniop tai. Tik noriu pasakyti – aš taip pat myliu Freddie. Šį vakarą esu čia džiaugtis jo muzika drauge su jumis“, – po pirmųjų salę sujaudinusių „Queen“ dainų pareiškė muzikiniame projekte išpopuliarėjęs Adamas Lambertas. Vokalistas be reikalo nedaugžodžiavo. Jis iš tikrųjų šventė. Galbūt prisiekusiam „Queen“ gerbėjui užmerkus akis, niekaip nepavyktų įsivaizduoti Freddie scenoje tuopat metu, kada ją užvaldęs yra Adamas, tačiau savo profesionalumu ir charizma A. Lambertas apkerėjo žiūrovus. Kadaise nugalėjęs populiarų JAV muzikinį projektą „American Idol“ A. Lambertas atrodė tarsi berniukas, įgyvendinęs didžiausią gyvenimo svajonę. Jo kelias nuo pat pirmųjų perklausų televizijoje, iki sausąkimšų arenų dainuojant kartu su dievaičiais atrodo taip pat neįtikėtinai, kaip ir pasirinkti sceniniai kostiumai.

Kūriniai, pergyventatys laiką, amžinasis menas muzika ir galimybė prisiliesti prie istorijos vakarą darė nepamirštamu. Jau po pirmosios koncerto dalies privalėjai pripažinti, kad „Queen“ tikslas – ne vilkti praeities šydą, tačiau prisitaikant prie šių dienų ritmo, suteikti dižiausią pasitenkinimą klausytojams. Žinoma, nekeičiant grupės vertybių.

Įpusėjus vakarui Brianas May publikos paprašė nusifilmuoti su juo trumpame vaizdo įraše. Vėliau pastaruoju muzikantas pasidalijo oficialioje savo „Youtube“ paskyroje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai