Po pusmečio draugystės pajūryje susižadėjo „X Faktoriuje“ užgimusi pora G.Zaptoriūtė ir J.Zabiela

Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-10 21:49
Po pusmečio draugystės susižadėjo muzikinio šou „X Faktorius“ dalyviai: Gerda Zaptoriūtė (22) ir Jovydas Zabiela (21). Poros sužadėtuvęs įvyko pirmą atostogų dieną, romantiškoje vietoje – pajūryje.

Kalbėdama su Žmonės.lt Geda juokėsi, kad tokio mylimojo poelgio – nesitikėjo. „Nuėjome prie jūros. Jis man visą dieną atrodė labai keistas, kažkur išskridęs mintimis, bet net negalėjau pagalvoti, kad būtent dėl tokio jo rezgamo plano. Nors jaučiau ir norėjau, kad jis žengtų tokį žingsnį – tikrai nesitikėjau jo sulaukti taip netikėtai“, – pasakojo G.Zaptoriūtė.

 Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela/ Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela/ Asmeninio albumo nuotr.

„Išėjau maudytis į jūrą, grįžus atsiguliau šalia, o jis sako, kad labai nori papiešti ir paprašė manęs tušinuko. Keista galvoju, nes šiaip jis nėra mėgstantis piešti. Aš užsimerkiau ir po kurio laiko žiūriu, kad jo nebėra. Dairausi, niekur nematau. Pakėliau galvą į viršų, o tada jis dar keisčiau pradėjo elgtis, kažką stato iš smėlio. Sako ateik, pastatykim pilį kartu. Na, gerai, galvoju – pastatykim, visai smagu. Pradėjau kasti smėlį ir iškasiau butelį, kuriame buvo raštelis, jame ir buvo klausimas: „Ar būsi mano žmona?“, – šypsojosi mergina.

 Gerda Zaptoriūtė/ Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Zaptoriūtė/ Asmeninio albumo nuotr.

Gerda prisipažino, kad sulauksusi tokio klausimo – labai pasimetė. „Negalėjau patikėti, kad tai vyksta, persimainė veidas. Jovydas šiek tiek išsigando. Raštelį perskaičius dar kokius 7 kartus šokau jam į glėbį, milijoną kartų ištardama taip“, – Žmonės.lt pasakojo ji.

 Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela/ Asmeninio albumo nuotr.
Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela/ Asmeninio albumo nuotr.

Nors pusė metų draugystės atrodo mažas laiko tarpas, G.Zaptoriūtė prisipažino, kad per tą laiką su mylimuoju išgyveno labai daug. „Jausmas toks, kad esame kartu jau daug metų. Esame visiškai užsitikrinti vienas kitu ir abu vienas kitą be proto mylime“, – teigė ji ir pridėjo, kad vestuvių kol kas neplanuoja: – „Dabar gyvename šiuo nuostabiu momentu“. 

Naujausi straipsniai