Po pertraukos naujus kūrinius pristatanti Ingrida InŽi prabilo apie pokyčius

Nauj Ingridos InŽi kūriniai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-05 11:50
Neseniai šeimos pagausėjimo sulaukusi dizainerė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė džiaugiasi ne tik pokyčiais namuose, bet ir kūryboje. Viena romantiškiausių Lietuvos autorių per ramybės laikotarpį sukauptomis mintimis bei idėjomis nutarė pasidalinti su laisvalaikio aprangos gerbėjais.

„Sūnelio laukimo laikotarpiu mėginau prisijaukinti ryškias spalvas, bet... nepavyko. Mano paletėje vyrauja pastelė ir, regis, tai bus neįveikiamas mano kūrybos bruožas!“, – juokavo pašnekovė. 

InŽi mados namų įkūrėja iki šiol labiausiai garsėjo savo kurtomis, rankų darbo aksesuarais, gaminamais iš šilko, perlų, nėrinių ir kitų aukščiausios kokybės medžiagų, dekoruotomis vestuvinėmis bei proginėmis suknelėmis, krikšto drabužėliais. 

„Esu pristačiusi ir kasdienai skirtas kolekcijas, bet jos buvo kitokios, nei ši, atkeliavusioji kartu su mano mažuoju sūneliu“, – sakė dizainerė. 

Nauji Ingridos InŽi kūriniai / Asmeninio albumo nuotr.
Nauji Ingridos InŽi kūriniai / Asmeninio albumo nuotr.

Trijų vaikų mamai norėjosi ko nors įdomaus, patogaus ir išskirtinio kasdienai. 

„Visi gyvenimo etapai sukuria savų užduočių, iššūkių ar išmėginimų. Siekdamas tapti stipresniu, turi juos priimti. Šįkart man teko pasinerti į kiek kitokį kūrybos pasaulį, padovanojusį naujų sprendimų“, – sakė I.Rutkauskaitė-Naujokė. 

Anot autorės, laisvalaikio kostiumai, puikiai derinami ir su puošnesne apranga, yra tik pirmas ryškesnis žingsnis šiuolaikiškų mados aktualijų link. 

„Fotosesijoje, kurios modeliu pati ir tapau, norėjau pademonstruoti, kaip tarpusavyje derinti, regis, skirtingus audinius, stilius, drabužių modelius. Visa tai, kas perteikta nuotraukose, yra kurta ir išgyventa mano pačios“, – pasakojo dizainerė, netrukus savo kūrybos gerbėjus nustebinsianti ir kitomis naujovėmis. 

Naujausi straipsniai