Po pertraukos į teniso varžybas grįžęs Andrius Tapinas: „Ne viskas buvo taip blogai“

Andrius Tapinas dalyvavo teniso varžybose / M. Levin nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Birštone praūžusiame projekto TenisoNamai.lt dešimtmečio dvejetų turnyre netrūko ir žinomų veidų. Vienas iš jų – po pertraukos į kortus grįžtantis žurnalistas ir „Laisvės TV” prodiuseris Andrius Tapinas. Poroje su Dariumi Gudeliu žaidęs A. Tapinas varžybose kalnų nenuvertė, tačiau optimizmo po turnyro nestokojo.

„Galiu patvirtinti, kad su Dariumi buvome viena iš rimčiausių turnyro porų, tačiau jau pačiame pirmame mače dvejuose tiebreikuose pralaimėjome busimiems turnyro nugalėtojams. Nors antrame sete pirmavome 5:1 ir turėjome du setbolus. Tai, matyt, rodo ir tam tikrą psichologinį neužtikrintumą. Vėliau nusileidome ir paguodos turnyro nugalėtojams. Sakyčiau, tiesiog per nesusipratimą. Todėl pirmadienį abu bendru sutarimu atleidom asmeninius trenerius, dabar su mumis jau darbuojasi psichologai, tad kitam turnyrui būsime daug geriau pasiruošę ir fiziškai, ir morališkai”, — juokėsi žurnalistas.

Andrius Tapinas dalyvavo teniso varžybose / M. Levin nuotr.

Visgi surimtėjęs A. Tapinas teigė, kad ne viskas buvo taip blogai, kaip galima buvo tikėtis pusantrų metų nelaikius rankose teniso raketės.

Birštone vykusiose varžybose, kurios buvo įtrauktos į šio kurorto šventės programą, 61 dalyvių pora varžėsi 6 divizionuose: dvejuose vyrų, dvejuose moterų ir dvejuose mišrių porų.

Projekto TenisoNamai.lt vadovas Vytautas Bartulis neslėpė noro šį turnyrą Birštone padaryti kasmetiniu ir viena iš didžiausių teniso mėgėjų švenčių Lietuvoje.

Andrius Tapinas dalyvavo teniso varžybose / M. Levin nuotr.

„Varžybas čia rengėme jau antrą kartą. Manau, kad Birštonas idealiai tinka tokiai šventei, jį patogu pasiekti iš įvairiausių Lietuvos vietų, mieste gausu viešbučių bei restoranų. Be to, kurorte yra net 7 kokybiški teniso kortai, tad čia galima surengti ir dar gerokai didesnes ir gausesnes varžybas”, - aiškino V. Bartulis.

TenisoNamai.lt yra didžiausia internetinė teniso varžybų organizavimo platforma, vienijanti beveik 3 tūkstančius teniso entuziastų iš visos Lietuvos.

Skaitykite daugiau