Po pertraukos į sceną sugrįžusi Oksana Pikul pasidalijo pirmo koncerto nuotraukomis

„Naujos pupytės“ / Vilmanto Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-30 20:02
Po metų pertraukos į sceną grįžusi Oksana Pikul-Jasaitienė su grupe „Naujos pupytės“ savaitgalį koncertavo Kėdainiuose. Atlikėja su gerbėjais pasidalijo nuotraukomis iš pirmojo koncerto.

Gerbėjai nebeišvydo paskutines nėštumo savaites skaičiuojančios Vitos Jakutienės, tačiau scenoje sulaukė po metų pertraukos grįžusios grupės lyderės O.Pikul-Jasaitienės.

„Išties pačiai netikėta, bet tikrai labai smagu vėl būti scenoje. Gera emocija, jauduliukas, žmonių palaikymas ir simpatijos šildo“, – po koncerto kalbėjo O.Pikul-Jasaitienė.

O.Pikul-Jasaitienė kartu su Neringa Šiaudikyte ir Skaiste Steikūnaite žada koncertuoti visą vasarą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana Pikul grįžta į sceną: „Naujos pupytės“ atsisveikino su Vita Jakutiene

Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.

„Man pačiai sugrįžimas į grupę yra netikėtas. Bet pagalvojau, kad grupė egzistuoja jau 10 metų. Daug kas keitėsi joje, buvo daug įvairiausi įvykių, daug narių, daug keliauta, daug visko pamatyta. Tai yra tas kūdikis, kurį 10 metų auginau, todėl paimti taip paprastai ir viską užbaigti? Nenoriu. Pasakiau sau, o kodėl gi ne? Mano traukinys dar nenuvažiavo“, – Žmonės.lt pasakojo Oksana.

Vilmanto Žilinsko nuotr.
Vilmanto Žilinsko nuotr.

Ji sako į grupę grįžtanti ne dėl to, kad darytų šou pramogų pasaulyje, tai tiesiog hobis, mėgstama veikla, nuo kurios pabėgti nesinori. „Pasikalbėjau su šeima, su vyru, jie sakė žinoma, jei veikla teikia džiugesio, vadinasi, reikia ja užsiimti. Nesiruošiu eiti į pokalbių laidas, nereikalingus renginius, nesiruošiu maivytis. Grupė man tiesiog teikia malonumą, o prioritetas išlieka šeima“, – sakė ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai