Po pertraukos į M. Drobiazko ir P. Vanago ledo šou grįžtantis S. Ambrulevičius: „Aš užaugau su roko muzika“

Saulius Ambrulevičius su partnere / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-07 12:40
Naujausiame Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago ledo šou „Roko simfonija ant ledo“ po ketverių metų pertraukos pasirodys geriausias Lietuvos čiuožėjas Saulius Ambrulevičius, kuris atvyks su naująja partnere Allison Reed. Roko muziką dievinanti šalies šokių ant ledo pora nekantrauja pirmą kartą pasirodyti Lietuvos publikai.

Nors daugkartinis Lietuvos čempionas ne kartą dalyvavo M. Drobiazko ir P. Vanago šou, šį kartą jis kaip šokių ledo atstovas pasirodys su naująja partnere 23 m. amerikiete A. Reed, su kuria čiuožti pradėjo tik šią vasarą.

„Pirmą kartą M. Drobiazko ir P. Vanago ledo šou dalyvavau kai man buvo vos 10 metų. Kaip solistas pasirodžiau būdamas 15-ikos. Dabar po pertraukos grįžtu kaip šokių ant ledo atstovas. Allson labai nori pamatyti šalį, kurią atstovauja, ketinu laisvu laiku aprodyti mūsų gražiausius kampelius“, – sakė Kanadoje gyvenantis ir JAV besitreniruojantis sportininkas.

Nors S. Ambrulevičius ir A. Reed kartu čiuožia vos kelis mėnesius, jau spėjo pasiekti puikių rezultatų ir nustebinti ne vieną dailiojo čiuožimo ekspertą. Šokių ant ledo pora spalio viduryje tik per plauką neiškovojo olimpinio kelialapio, o olimpiados atrankoje pasiekė trumposios programos geriausią sezono rezultatą.

„Į olimpinę atranką važiavome save pristatyti kaip porą ir visiškai nesitikėjome tokių rezultatų. Jie parodė, kad mūsų perspektyvos tikrai geros. Dabar laukia tarptautinės varžybos Taline ir Budapešte, sausio gale vyksime į Europos čempionatą. „Roko simfonija ant ledo“ bus tarsi atostogos. Bus tikrai smagu, su Allison nekantraujame patirti kažką naujo ir pasirodyti Lietuvos publikai.“, – teigė S. Ambrulevičius.

Sportininkas trejus metus šoko su kita amerikiete Taylor Tran, o pradėjęs čiuožti su A. Reed atvėrė naują savo karjeros lapą. „Prieš pora dienų gavau nuo partnerės į koją, teks pailsėti kelias dienas (juokiasi), o iš tikrųjų viskas yra labai gerai. Man, tik kaip praėdusiam šokius ant ledo, šokti su tokia partnere yra didelis skirtumas. Čiuožimas – visai kitoks, atsivėrė naujas pasaulis. Kiekvieną dieną galiu kelti savo galimybių kartelę, o partnerė eina kartu su tavimi – tai daugiau nei galima norėti“, – šokių partnerę gyrė Lietuvos sportininkas.

Lietuvos šokių ant ledo pora gruodžio viduryje pasirodys su visu desantu M. Drobiazko ir P. Vanago pakviestų dailiojo čiuožimo žvaigždžių tarp kurių olimpiniai čempionai Tatjana Totmianina ir Maksimas Marininas, Europos čempionas Tomašas Verneris, pasaulio profesionalų čempionai Jelena Leonova ir Andrejus Chvalko, kurie naujausiame ledo šou ant šoks pagal gyvai atliekamas roko balades. Abu čiuožėjai tikina, kad dievina roką, kuris juos lydi nuo pat vaikystės.

„Mums labai pasisekė, nes mūsų varžybinė programa yra pagal „Led Zeppelin“ muziką. Man ir Allison roko muzika – itin artima, užaugome su ja. Mano tėvas iki šiol tik ją ir klauso. Partnerės ir mano gimtadienius skiria vos dvi dienos, tad abu pasidovanojome sau dovaną ir liepą vykome į grupės „Metallica“ koncertą“, – apie meilę rokui pasakojo S. Ambrulevičius.

Pasak šokių ant ledo atstovo, atlikti programą pagal tokią muziką reikia papildomos ištvermės. „Šokiuose ant ledo progresą skatina tie dalykai, kurie tau patinka. Jei patinka muzika – pats čiuožimas yra visai kitoks. Šokti pagal roko muziką yra nemenkas iššūkis, reikalaujantis daug fizinės ištvermės. Šokdamas pagal klasikinę muziką, gali choreografijoje pasilikti vietų, kur gali atsikvėpti. O čia nuo pradžios iki galo – vis greitėjantis aukštas tempas. Tikrai yra ką veikti ruošiantis varžyboms pagal tokią muziką“, – teigė „Roko simfonijos ant ledo“ dalyvis.

Šiemet ledo šou pirmą visi kūriniai bus atliekami gyvai. Akomponuojant simfoniniam orkestrui gražiausias roko balades atliks garsūs šalies solistai, Ispanijos scenos žvaigždė Olga Domenech Terroba ir daugelis kitų.

„Anksčiau yra tekę čiuožti pagal gyvai atliekamą muziką. Tai – visiškai kitoks jausmas, visai kitokia atmosfera tiek žiūrovams, tiek čiuožėjams. Apskritai P. Vanago ir M. Drobiazko ledo šou, palyginus su panašiais, yra labai aukšto lygio. Kasmet jie sugalvoja vis kažką naujo. Manau, šį šou nors kartą verta pamatyti kiekvienam“, – teigė S. Ambrulevičius.

P. Vanago ir M. Drobiazko ledo šou „Roko simfonija ant ledo“ premjera įvyks gruodžio 12 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje, gruodžio 13 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje, 14 d. čiuožėjai pasirodys Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, o šou baigsis gruodžio 15 d. Šiaulių arenoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai