Po pergalės Čempionų lygos finale Cristiano Ronaldo nustebino drastiškais išvaizdos pokyčiais

Cristiano Ronaldo / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-06 12:03
Savaitgalį vykusiame Čempionų lygos finale pergalę išplėšė Madrido „Real“ komanda. Rungtynės buvo įtemptos – „Juventus“ aktyviai spaudė „Real“ futbolininkus ir ilgą laiką rezultatas buvo 1:1. Tik antroje rungtynių pusėje Madrido klubas perėmė iniciatyvą ir triumfavo 4:1. Pusę „Real“ įvarčių įmušė rezultatyviausias Čempionų lygos futbolininkas Cristiano Ronaldo (32).

„Jaučiuosi lyg jaunas berniukas“, – po rungtynių juokėsi futbolininkas. Jis pergalę paženklino savaip – nusiskuto plaukus.

Ilgus metus garbanėlės buvo, regis, neatsiejama Cristiano Ronaldo įvaizdžio dalis. Apie jo šukuoseną buvo kuriami pokštai, o tinklaraštininkai skaičiuodavo, kiek ir kokių priemonių futbolininkas sunaudoja savo nepriekaištingai šukuosenai.

Do you like it??????????

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

„Ar patinka?“ – dalydamasis nuotrauka su nauja šukuosena klausė Cristiano Ronaldo.

Šonus futbolininkas nusiskuto, o viršugalvyje paliko trumpus plaukus. Jo gerbėjai socialiniuose tinkluose suskubo tikinti, kad dabar ir jie skuba į kirpyklą – apsikirps lygiai taip pat.

My man ❤️️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Tuo tarpu Cristiano Ronaldo jau kuria pergalės planus kitam sezonui. „Tikslas – kito sezono Čempionų lygos trofėjus. Lengva nebus, bet nieko nėra neįmanomo, - sakė futbolininkas. - Šio sezono pabaiga buvo fantastiška ir aš to tikėjausi. Trenerio sprendimas leisti pailsėti man buvo į naudą. Džiaugiuosi, kad viskas taip susiklostė.“

Po šio savaitgalio beveik neabejojama, kad Cristiano Ronaldo turėtų atitekti ir kitas „Ballon d'Or“ apdovanojimas. Jis futbolininkui būtų jau penktasis.

4 times in the row ????

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai