Po perdozavimo ligoninėje atsidūrusi Demi Lovato nesako medikams, kokius narkotikus vartojo

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-25 22:06
Los Andželo ligoninėje gulinti atlikėja Demi Lovato (25) po truputį atgauna jėgas ir jau gali kalbėti su artimaisiais. Pirmadienį medikai skubiai išgabeno dainininkę į ligoninę, nes įtarė perdozavus narkotinių medžiagų. Kol kas nėra žinoma, ką atlikėja vartojo.

Žvaigždės atstovas spaudai patikino, kad po to, kai buvo išgabenta į ligoninę, Demi po truputį atgauna jėgas, jos būklė šiuo metu stabili. Anot TMZ, žvaigždė atsisako gydytojams atskleisti, kokias narkotines medžiagas ji vartojo.

Tame pačiame tinklalapyje rašoma, kad medikai sudavė dainininkei naloksono – jis vartojamas tais atvejais, kai žmogus perdozuoja opiatų. Būtent todėl vis garsiau kalbama apie tai, kad Demi vartojo heroiną. Tačiau tai neigia atlikėjos draugai – jie taip pat neįvardija narkotinės medžiagos, bet griežtai neigia heroino versiją.

Pasak TMZ, artimiausi Demi draugai žinojo, kad ši ir vėl turi problemų dėl kvaišalų. Dainininkė pasidarė agresyvi ir nenuspėjama. Anot neįvardytų šaltinių, buvo tik laiko klausimas, kada nutiks nelaimė.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Pasak „E!News“ D. Lovato mama Dianna De La Garza ir jos sesuo Madison De Le Garza praėjusią popietę pastebėtos prie gydymo įstaigos.

Los Andželo gaisro departamentas anksčiau leidiniui „People“ pranešė, kad Demi Lovatato ligoninėje atsidūrė dėl kritinės sveikatos būklės. Ji tuo metu buvo savo namuose, Holivudo kalvose.

„The Jonathan Ross Show“ apsilankiusi dainininkė dar spalį atvirai papasakojo apie paskutiniąją intervenciją, kuomet tėvai uždraudė Demi bendrauti su jaunesne seserimi Madison De Le Garza, kuriai dabar – 16 metų.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Demi atsivėrė ir nuoširdžiai papasakojo apie bėdas su alkoholiu, narkotikais, psichinės sveikatos problemas: depresiją, mintis apie savižudybę bei savęs žalojimą.

„Man teko išgyventi sunkumus bei nuo jų gydytis, todėl dabar, kai perėjau į kitą pusę, naudoju savo istorijas norėdama padėti kitiems ir įkvėpti juos ieškoti reikiamos pagalbos.

Mano šeima, tikrai artimi draugai ir vadybininkas, jie visi palaikė mane. Be jų manęs čia nebūtų. Taip pat ir mano gerbėjai – jie davė man priežastį gyventi, už ką būsiu amžinai dėkinga“, – susijaudinusi tuomet kalbėjo dainininkė.

Demi jau seniai turėjo rimtų problemų su narkotikais, tačiau jau šešerius metus buvo švari.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai