Po penkerių metų Markui Wahlbergui pagaliau pavyko parduoti prabangią vilą Beverli Hilse

Markas Wahlbergas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-03 06:32
Markas Wahlbergas (42 m.) prabangią vilą Beverli Hilse pardavinėjo neįprastai ilgai – net penkerius metus. Pirkėjas pagaliau atsirado ir aktorius vilą pardavė už 13 mln. JAV dolerių (33 mln. Lt), praneša „Radar“.

Už 2008-aisiais pradėtą pardavinėti vilą dviem „Oskarams“ nominuotas aktorius iš pradžių norėjo gauti 16 mln. JAV dolerių (41 mln. Lt), bet neatsiradus suinteresuotų pirkėjų kainą teko nuleisti iki 13 mln. JAV dolerių.

Prabangi penkių miegamųjų vila įrengta taip, kad tiktų kone kiekvienai Holivudo žvaigždei – namuose yra kino teatras, muzikos įrašų studija, sporto salė su bokso ringu, krepšinio aikštelė, teniso kortai, baseinas, iš kurio atsiveria įspūdingi vaizdai, svečių namelis su dviem miegamaisiais.

Vilos nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia.

Pats Markas Wahlbergas vilą už 5 mln. JAV dolerių (13 mln. Lt) nusipirko 2001-aisiais, dvejus metus namai buvo renovuojami. Parduoti ją aktorius nusprendė, nes namai pasidarė per maži gausiai jo šeimai – su žmona Rhea Durham jis augina keturis vaikus (dešimtmetę Ellą, septynerių Michaelą, penkerių Brendaną ir trejų Grace).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai