Po paviešinto konflikto su kaimynu prabilo Agnė Jagelavičiūtė: „Nenoriu gyventi jūsų „fake“ realybėje“

Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-14 14:51
Po praėjusią savaitę paviešinto Agnės Jagelavičiūtės (40) ir jos kaimyno konflikto, pirmadienį mados žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktorė nutraukė kelias dienas trukusią tylą ir socialiniuose tinkluose pasidalijo keliais komentarais.

Pirmadienį Žmonės.lt susisiekė su A.Jagelavičiūtės advokatu Antanu Damuliu, kuris patikino, kad Agnė dar šią dieną pateiks savo poziciją. Netrukus stilistė pasidalijo keliais skirtingais įrašais socialiniuose tinkluose.

Agnės Jagelavičiūtės įrašas „Facebook“:

„Periodiškai mėgstu duoti tautai pasilinksminti: tai su kuo „susikalu“, tai kokią suknelę išdedu į šuns dienas, tai „apsišūdinu“ ant scenos.

Tokią situaciją, kad gyvenu virš psichinio ligonio, žino visi, mane sekantys. Butas atiteko iš Martyno Starkaus. Jo žmona kepa pyragus, o jis padeda „kovidu“ sergantiems ligoniams. Žodžiu, nuostabus žmogus. Tai jis pasivedė mane į šoną ir pasakė: „Yra bėda. Psichopatas po tavim.“

Pagalvojau, tiek to – aš niekada nesipykau su kaimynais. Tai štai: pirmasis konfliktas įvyko, kai jis atėjo sakyti, jog skambins policijai, nes jaunimas cigaretes rūko. Na, „pučia“. Na, jam, per rozetes, kviečiam mentus maždaug. Aš, aišku, ne. Antras – kai sodinau gėles ir jam į balkoną nutekėjo vandens. Trečias – kai jis čiupo vaiką, važiuojantį riedlente, o tada mano vyras čiupo jį. Tada jis pastūmė mano auklę ir aprėkė Aistę. Ketvirtas kartas buvo, kai mano buvęs vyras ji pasiuntė ir ėjo į policiją aiškintis. O dabar, vietoj to, kad gintų savo vaiką, dar tyčiojasi iš manęs.

Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Seniui – apie 60 metų ir jis gyvena su mama. Ant durų, klasika – K + M + B ir vytis. Girdėjau, jis mokytojas ir šaulys. Edma, Martynai, Benediktai, ar jums negėda toks kolega?

Karantino metu kvietė policiją, nes vaikas namie. Kas antrą dieną. Policija jam pranešė, kad remonto nedaro. Dabar – kulminacija. Išvykom į Nidą. Atėjusi tvarkytoja rado „šiukšlyčių“. Žinant jį, tai buvo du kibirai mėšlo. Norėtumėte, kad tai būtų jūsų mama? Jūs pati ta tvarkytoja? Už ką jis mus mokė – juk mūsų nebuvo! 

O dabar – apie mano rėkimą ir užrašą. Aš sumokėsiu tą „pydisą“. O namuose jūs visi atrodote kaip superžvaigždės? Neabejoju.

Iš kažkokios asabos išgirdau, daugiau gauni, daugiau duodi. Ko aš gaunu? Man ką, elektra pigesnė? Man maksimoj mokėti nereikia, už darželį, ką dar? Ką aš gaunu, tai jūsų heitą, nes moku pamatyti daiktus ant žemės ir juos pakelti. Na, tai pasityčiokite tąkart dar, o aš šį kartą esu absoliučiai teisi“, – rašė A.Jagelavičiūtė. 

Kartu su šiuo komentaru Agnė savo feisbuko paskyroje pasidalijo ir skandalingu vaizdo įrašu, kuris penktadienį buvo paviešintas portale lrytas.lt.

Agnė Jagelavičiūtė / Laidos stop kadras
Agnė Jagelavičiūtė / Laidos stop kadras

Kiek kitokiu komentaru Agnė Jagelavičiūtė pasidalijo instagrame. Ji atskleidė, kad šiuo metu yra klinikoje.

„Instagram“ įrašas:

„Kelias dienas manęs nebuvo etery. Tokiais atvejais priimta geriau patylėti ar pavaidinti poilsį Toskanoje, bet man netinka. Aš sąmoningai pasirinkau nemeluoti. Ir nenoriu gyventi jūsų „fake“ realybėje.

Kelias dienas aš esu psichiatrijos klinikoje. Ne, čia negydo tik nuo psichozių, beprotystės, nuo alkoholizmo (nors 50 proc. išaugęs alko pardavimas suponuoja mintį, kad gali būti, jog šiek tiek meluojate sau). Čia gydo nuo nerimo, panikos atakų, netekčių, depresijos ir daugelio kitų dalykų. Kurie visai ne gėda. Gėda vaidinti sveiką šiame išprotėjusiame pasaulyje.

Agnė Jagelavičiūtė/ Luko Griciaus nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė/ Luko Griciaus nuotr.

Aš gi žinau, kad jūs neturit jokių bėdų. Baigėt pamainą „Maximoje“ ir fit fit – lūpas raudonai, nes prie Jurbarko dviejų iksų jūsų laukia tas vaikinas iš Dolcegabanos reklamos: nepabijok to žodžio – išverstais kiaušais, ir griebia jus glėbin. Už valandos „kabriku“ jūs jau lekiate į Sardiniją, o ryt – pamainoj kasoje. Laiminga kaip šamas. Ane?

Į pletkų platformą užsukate tik gryn pailsėti nuo orgazmų.

Čia aš viena turiu viską vilkti ant savo pečių. Išlaikyti vaiką, namus, pasirūpinti absoliučiai viskuo. Taip pat turiu nerimo bei panikos ir jau girdžiu sakant – kaip pasiklosi, taip išsimiegosi. Žinai, ir tu pasiklojai dirbti čiužinių pardavėja – tik „Diskorde“ meluoji, kad esi Monako kunigaikštytė.

Aš keikiuos? Tai kviečiu į eksperimentą tris moteris trims dienoms. Sumokėsiu po šimtą eurų visoms. Reikės tik klausyti, kokios jos yra. Na, nuomonės. Vienintelė sąlyga – aš išrinksiu foto. Žiūrovus kviečiu komentuoti kaip įžymybes, ne kaip eilines moteris, nes jos jums staiga pasidaro labai šaunios. Darom?“, – socialiniame tinkle „Instagram“ rašė A.Jagelavičiūtė.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią savaitę portalas lrytas.lt paskelbė informaciją, jog tarp Agnės Jagelavičiūtės ir jos kaimyno tvyro nesantaika ir ilgamečiai konfliktai. Žinomos moters kaimynas redakcijai pranešė apie naujausią – birželio 10-ąją – įvykusį konfliktą, kurį jis užfiksavo vaizdo įraše. 

Pateiktoje vaizdinėje medžiagoje matyti, kaip socialinių tinklų žvaigždė laiptinėje prie kaimyno buto durų plūdo jį keiksmais, elgėsi neadekvačiai. Šalia A.Jagelavičiūtės buvusi jos asistentė bandė moterį raminti ir vestis į šoną, tačiau Agnė nenurimo. Kaimynas teigė, kad Agnė markeriu išpaišė ir jo buto duris, palikdama necenzūrinį žodį.

Paaiškėjo, kad dėl birželio 10-osios konflikto su A.Jagelavičiūte kaimynas kreipėsi pagalbos į policiją numeriu 112. Įvykio detales tiria Vilniaus m. VPK 3-iojo policijos komisariato pareigūnai.

Pasak A.Jagelavičiūtės kaimyno, tai ne pirmas kartas, kai tenka konfliktuoti su žinoma stiliste. Jo teigimu, per visą 5 metų kaimynystės laikotarpį policijai pateikta 12 pareiškimų.

Pagalba telefonu visoje Lietuvoje

Jaunimo linija

jaunimolinija.lt
Jaunimui. Paramą teikia savanoriai
Tel. 8 800 28888
Darbo laikas: I-VII visą parą

Vaikų linija

vaikulinija.lt
Vaikams. Paramą teikia savanoriai
Tel. 116111
Darbo laikas: I-VII 11 – 23 val.

Pagalbos vaikams linija

pagalbavaikams.lt
Vaikas ir tėvams, patiriantiems iššūkių. Paramą teikia savanoriai.
Tel.116111
Darbo laikas: I-V 11- 19 val.

Vilties linija

viltieslinija.lt
Suaugusiesiems. Paramą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai.
Tel. 116 123
Darbo laikas: I-VII visą parą

Pagalbos moterims linija

pagalbosmoterimslinija.lt
Moteris. Pagalbą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai
Tel. 8 800 66366
Darbo laikas: I-VII visą parą

Linija Doverija

Jaunimui rusų kalba.
Paramą teikia savanoriai moksleiviai
Tel. 8 800 77277
Darbo laikas: II-VI 16-20 val.

Tėvų linija

tevulinija.lt
Tėvams, patiriantiems iššūkių
Paramą teikia profesionalūs psichologai
Tel. 8 800 90012
Darbo laikas: I-V 9-13 val. ir 17- 21 val.

Sidabrinė linija

sidabrinelinija.lt
Senjorams. Paramą teikia profesionalūs konsultantai, kalbasi savanoriai, kiti senoliai.
Tel. 8 800 80020
Darbo laikas: I-V 8-20 val.

Krizių įveikimo centras

krizesiveikimas.lt
Suaugusiesiems ir paaugliams. Konsultuoja psichologai. Pirma konsultacija nemokama, vėlesnės mokamos.
Skype: krizesiveikimas; krizesiveikimas1
Darbo laikas: I-V 16-20 val. ir VI 12-16 val.

 Informacija iš pagalbasau.lt

 

Naujausi straipsniai