Po pasirodymo projekte „Dvi kartos“ Vaidotas Baumila pratrūko juokais

Vaidas Baumila projekte „Dvi kartos“/Ivetos Baltrušaitytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-25 11:40
Sofijos ir Vaidoto duetas – mylimas ne tik televizijos žiūrovų, bet ir komisijos. Jie ne kartą yra užsiminę apie tai, kad puikūs pasirodymai privalo būti vertinami aukščiausiais balais.

„Noriu parašyti devynetą vien dėl įdomumo. Ateis diena, kai į studiją žengsite galvodami, kad viskas nuspėjama“, – komentuodamas dešimtukais vis vertinamo dueto pasirodymą juokavo komisijos narys Ramūnas Zilnys.

Nors šį kartą Sofijai ir Vaidotui nepasisekė pasirodymo atlikti tobulai, tai nesutrukdė džiaugtis gera nuotaika. „Pažiūrėjau į Sofiją ir pamiršau dainuoti“, – po pasirodymo juokais prapliupo V. Baumila. Po pasirodymo į sceną užlipo ir jaunosios Sofijos Vasilevskytės gerbėjas – jis mergaitei įteikė gėlių.

Mažoji televizijos žvaigždutė neslepia, kad repeticijos, grimas ir pasiruošimas pasirodymams jai – vienas malonumas, o su Vaidotu jie puikiai sutaria. Projekto rutinoje vienintelis Sofijai mažiau patinkantis dalykas – tai, kad komisijai vis tik tenka vertinti dalyvius. „Būtų smagiau, jei jie pasakytų, ką galvoja, bet neturėtų rašyti pažymių. Nors čia – žaidimo dalis“, - šypsojosi jaunoji dainininkė.

„Dvi kartos“ – jaukus ir šeimyniškas LRT muzikinis projektas. Duetų narius skiria nemažas metų skirtumas, jų mėgiama ir atliekama muzika. Šou scenoje jie ne tik iš naujo atranda ar susipažįsta su jiems ne tokiais artimais muzikos stiliais, bet ir mokosi vieni iš kitų. Šou dalyvauja Sofija Vasilevskytė ir Vaidotas Baumila, Liepa Norkevičienė ir Alana Šport, Rapolas Meškauskas ir Rolandas Janušas, Akvilė Kisielienė ir Česlovas Gabalis, Aistė Pilvelytė ir Valerija Iljinaitė, Vaida Genytė ir Dainotas Varnas, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Aleksandras Ivanauskas-Fara. Projektą veda aktoriai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Giedrius Savickas.

Naujausi straipsniai