Po pasaulį keliaujanti Monika: „Meilė, aktyviam laisvalaikiui, suformavo mano gyvenimo būdą“

Monika Pliūkaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-23 13:50
Esu Monika, žaismingai pakvaišusi nepaprastų nuotykių ieškotoja! Pavasarinės šilumos įkvėpta, noriu Jums papasakoti apie savo lengvai chaotišką pasaulį, kuriame gyvenu. Pasaulį, kurį laikau tobulu.

Tiesa labai paprasta – tobulas gyvenimas prasideda nuo tobulai nepaprasto ryto! Kai girdi paslaptingus gamtos garsus, o prasegusi palapinės užtrauktuką stebi pirmuosius saulės spindulius, supranti, kad prasidėjo dar viena naujų galimybių diena. Tuo metu mintis ir kūną užliejanti šiluma primena pasaulio įvairovę ir mažuosius gyvenimo džiaugsmus.

Nuo atviro noro pažinti, išmokti, išbandyti ir, aišku, patirti nuotykių prasideda kiekvienas mano žingsnis. Kalnų žygiai, nakvynės palapinėse, košė ant laužo, gamtos ramybė – paprasti, bet patys maloniausi potyriai išėjus kiek toliau nuo savo komforto zonos ribų. Ten gimsta ištvermė, kūrybiškumas ir paprastas nuoširdus įkvėpimas. Jei Tavo širdis neranda, kuo džiaugtis, pradėk kurti savo istoriją ir, be abejonės, tobulėti!

Pavasaris pažadina norą veikti! Tai sezonas, kai kiekvieną dieną galime leisti gryname ore: bėgioti miško takais, važinėtis riedučiais, spardyti futbolo kamuolį, mokytis buriuoti ar organizuoti baidarių ir dviračių žygius. Visa tai yra laimė! Laimė – matyti savo draugų šypsenas iškritus iš baidarės, žygiuoti smėlėtus 50 km Lietuvos pajūriu ar įsirengti ypatingas sūpynes medžių viršūnėse.

Meilė aktyviam laisvalaikiui suformavo mano gyvenimo būdą. Iššūkiai ir adrenalinas, persipynę su kalnų sportu, leido tapti kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybų prizininke. Nuotykių ieškojimas įkvėpė apsilankyti už poliarinio rato esančiose Lofotenų salose, įveikti garsiąsias Via-Ferratas Dolomitinėse Alpėse ir pasiekti snieguotą Rysai viršūnę. Tai yra mano gyvenimo atradimai, kurie, tikiuosi, tik pradžia į naujus dar ryškesnius potyrius. O kuo gyveni ir kvėpuoji Tu?

Raskime laiko savo mėgstamai veiklai, gyvenimo aistrai! Kiekvienas galime pasiekti savo asmenines viršūnes, kad ir kokios žemiškos jos būtų. Nes tik tobulo gyvenimo ieškantys atranda tikruosius gyvenimo džiaugsmus. Nebijokime gyventi ir atsargiai rizikuoti!

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai