Po pasaulį išsibarsčiusi žinių vedėjo Gintaro Deksnio šeima susitiko Anglijoje

Gintaro Deksnio kelionės akimirka / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LNK žinių vedėjas Gintaras Deksnys visada svajojo pamatyti tokią Angliją, kokia ji yra jo garsinamuose britų detektyvuose. „Esu detektyvų fanatikas, dievinu Šerloką Holmsą, Erkiulį Puaro, o pastaruoju metu susižavėjau „Midsomerio žmogžudystėmis“, kurias, mano įgarsintas, rodo TV1. Labai norėjau pamatyti tikrąją Britaniją savo akimis“, – sako po kelionės sugrįžęs Gintaras.

LNK žinių vedėjas, aplankęs Londoną, keliavo po Anglijos provinciją, Cotswold regioną. Jis aplankė autentiškus, nedidelius, tipiškus angliškus miestelius tokius kaip šarmingas  Chipping Campden, Broadway, Bourton-on-the-Water, Lower and Upper Slaughter, Snowshill Manor.

„Grožėjomės akmeniniais namais, išpuoselėtais gėlynais, parkais, siaurais keliukais, avelių pulkais. Pasivažinėti tais vingiuotais keliukais – išvis kažkas nepaprasto. Aplankyti šį regioną man rekomendavo kolegė Lina (Lina Kairytė, LNK žinių  vedėja). Galiu pasakyti, kad noriu grįžti dar kartą, nes liko daug nepamatyta“, – pasakoja LNK žinias vedantis žurnalistas Gintaras Deksnys.

Po pasaulį išsibarsčiusi Gintaro Deksnio šeima susitiko Anglijoje (14 nuotr.)
+8

Po Angliją Gintaras keliavo su savo žmona Virginija ir sūnumi Simonu, kuris į Londoną atskrido iš Amsterdamo, Nyderlandų sostinėje vaikinas baigė pirmąjį ekonomikos kursą.

„Buvo proga pagaliau su juo susitikti. Tiesa, dar vienas sūnus Lukas liko Lietuvoje, jam teko užduotis saugoti mūsų šuniuką, škotų terjerą Mikį. Sūnus po metų studijų ką tik grįžo iš Singapūro, čia išvyko mainų programos studijuodamas Glazge ekonomiką“, – apie po pasaulį išsibarsčiusią šeimą pasakojo Gintaras.  

Gintaras Deksnys Londone / LNK nuotr.

Londone Gintarui ne kokį įspūdį padarė besikeičianti Londono panorama – šalia autentiškų pastatų nežabotai kyla stikliniai dangoraižiai, iš esmės keisdami šio unikalaus didmiesčio veidą. „Gidas pasakojo, kad princas Čarlzas asmeniškai kreipėsi į arabų, rusų, kinų turtuolius, prašydamas nestatyti istoriniame Londone centre dangoraižių – mat žemės kaina Londone tokia, kad jas įperka tik užsienio milijonieriai“, – įspūdžiai apie autentišką ir besikeičiančią Britaniją dalinosi Gintaras Deksnys.

Gintaras Deksnys Londone / LNK nuotr.
Skaitykite daugiau