Po operacijos amerikietė Jasmine džiaugiasi trečia krūtimi: „Noriu būti nepatraukli vyrams“

Jasmine Tridevil / Facebook.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikietė Jasmine Tridevil išleido 20 tūkst. JAV dolerių tam, kad įgyvendintų savo svajonę: plastikos chirurgai jai sukūrė trečią krūtį, rašo Cosmopolitan.com.

21-erių J.Tridevil tikino, kad rasti plastikos chirurgą, kuris ryžtųsi tokiai avantiūrai, buvo labai sudėtinga, mat toks jos įgeidis daugeliui atrodė nenormalus. Mergina susisiekė su daugiau nei 50 gydytojų, ir tik vienas iš jų sutiko ją operuoti. 

Tarp dviejų J.Tridevil krūtų buvo įsiūta silikono pagalvėlė. Kadangi chirurgas negalėjo sukurti jai spenelio, mergina šį paprasčiausiai išsitatuiravo.

Jasmine Tridevil turi tris krūtis (4 nuotr.)
Facebook.com nuotr.
+1

J.Tridevil svajoja kurti realybės šou apie save, kurį rodytų MTV. Trečioji krūtis jai galėtų padėti siekti tikslo – tokios nuomonės laikosi J.Tridevil. Tačiau tai dar ne visos priežastys, kodėl ji ryžosi tokiai operacijai. 

„Man to reikėjo, nes noriu atrodyti nepatraukli vyrams. Nebenoriu vaikščioti į pasimatymus. Dauguma vaikinų galvos, kad tai šlykštu. Bet pati vis dar galiu jaustis graži – ypač jei esu pasidažiusi ir vilkiu gražius drabužius“, – sakė ji. 

Skaitykite daugiau