Po oficialių skyrybų pasitaisė Angelinos Jolie ir Brado Pitto santykiai: nebeliko įtampos

Angelina Jolie ir Bradas Pittas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lygiai prieš savaitę teismas galutinai nutraukė garsių JAV aktorių, Angelinos Jolie ir Brado Pitto santykius. Kaip skelbia „Entertainment tonight“, pasibaigus teisminiams procesams buvusios poros santykiai kur kas pagerėjo.

„Bradas ir Angelina nuėjo ilgą kelią. Jų santykiai tokie geri nebuvo nuo skyrybų pradžios. Jiems prireikė laiko, skyrybų laikortapis buvo labai įtemptas“, – skelbė minėto naujienų portalo šaltinis. 

Anot jo, geriausiai buvusiai porai sekasi dalytis vaikų globa. „Dėl visko jie tikrai nesutaria, tačiau pastaruoju metu retai ginčyjasi. Jie pagaliau gali ramiai aptarinėti sprendimus, susijusius su jų vaikais“. 

Šaltinis taip pat prasitarė, jog jų draugai negalėjo patikėti, kaip stipriai pasikeitė Brado ir Angelis santykiai. 

Angelina Jolie ir Bradas Pittas nesutaria dėl vaikų globos / Vida Press nuotr.

„Jie nustebino artimiausius savo draugus. Jų tarpusavio komunikacija stipriai pagerėjo. Vaikai šiuo metu turi grafikus, nustatytą laiką kuomet gali būti su vienu iš tėvų. Šis sprendimas padarė didžiulę pažangą visos šeimos santykiuose. Dabar vaikai leidžia laiką su abiem savo tėvais ir yra labai laimingi“, – pasakojo artimas poros draugas.

Žmonės.lt, primena, kad pora augina augina šešis vaikus – sūnų Maddoxą (16), Paxą (14), dukras Shiloh, Zaharą (13), Shiloh (11) ir dvynukus Vivienne bei Knox (9).

Naujiena, kad B. Pittas ir A. Jolie nori nutraukti santuoką pasklido 2016-ųjų rudenį.

Angelinai Jolie tai buvo trečioji santuoka: 1996–1999 m. ji buvo susituokusi su Jonny Lee Milleriu, o 2000–2003 m. – su Billy Bobu Thorntonu. Bradui Pittui – antroji 2000–2005 m. jis buvo vedęs Jennifer Aniston.

Skaitykite daugiau