Po netikėtos 18-metės sesers mirties pirmą kartą prabilo L. Tomlinsonas: „Tai juodžiausias laikotarpis mūsų gyvenime“

Felicite Tomlinson ir Louisas Tomlinsonas / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-01 21:15
Šių metų kovo mėnesį užsienio naujienų portaluose pasklido sukrečianti žinia – mirė „One Direction“ nario Louiso Tomlinsono sesuo. Felicite Tomlinson buvo vos 18-ka metų.

Pranešama, kad mergina mirė Vakarų Londone, savo namuose. Atvykę paramedikai padėti niekuo negalėjo – gaivinimas buvo bevaisis. Skelbiama, kad merginą ištiko širdies smūgis. Nors iš pradžių buvo griežtai neigiama, kad tam įtakos galėjo turėti narkotikai ar kitos svaigiosios medžiagos, visgi tyrimas šį spėjimą patvirtino – Felicite Tomlinson mirė perdozavusi narkotinių megžiagų. Teigiama, jog anksčiau Felicite neturėjo jokių problemų su širdimi ir niekuomet nesiskundė net menkiausiais skausmais.

Merginos brolis, Louisas Tomlinsonas, iškart po siaubingos žinios atšaukė visus artimiausius koncertus bei suplanuotus interviu. Tik praėjus daugiau nei pusę metų po sesers mirties, jis sutiko praverti tylos sieną.

„Dabar išgyvename tamsiausią mūsų gyvenimo periodą. Žinau, kad skamba kvailai, bet šios mūsų šeimos tragedijos man suteikia stiprybės, nes žinau, kad jau patyriau baisiausius gyvenimo išbandymus ir niekas manęs nebeišgąsdins, – kalbėjo L. Tomlinsonas. – Neturiu laiko sėdėti namuose ir gailėti savęs. Esu pačiame dugne, tad viskas, kas man liko tai karjera ir artimi žmonės. Tad šį tamsų savo gyvenimo periodą įgalinau ir padariau save stipresniu.“

Buvęs populiariosios vaikinų grupės „One Direction“ narys patikino, kad jam daug padėjo ištikimi jo gerbėjai. Pasak jo, jie visada šalia ir stipriai jį palaiko.

„Tikriausiai didžioji dalis menininkų taip sako, bet tai yra tiesa. Mano gerbėjai padeda man išgyventi šį juodą periodą. Jaučiu jų meilę ir palaikymą tiek dabar, tiek ir tada, kai mirė mano mama.“

Tai jau ne pirma tragedija Tomlinsonų šeimoje. Prieš keletą metų, 2016-aisiais, po sunkios kovos su leukemija mirė jų mama, Johannah Deakin. Moteriai buvo vos 43 metai. 

„Johannah Deakin šeima su neišmatuojamu liūdesiu atsisveikino su ja ankstyvomis trečiadienio, 2016-ųjų gruodžio 7-osios, valandomis. Anksčiau šiais metais Johannah buvo nustatyta labai agresyvi leukemijos forma, pareikalavusi skubaus ir nuolatinio gydymo. Mes pagarbiai prašome, kad šeimai būtų duota laiko ir erdvės gedėti privačiai“, – buvo sakoma spaudai išplatintame pranešime.

Populiariausios pasaulyje vaikinų grupės „One Direction“ narys Louisas Tomlinsonas buvo vyriausias iš septynių moters vaikų.

Johannah pirmagimio susilaukė būdama 18-os metų, tačiau su tikruoju Louiso tėvu Troy Austinu išsiskyrė, kai berniukui buvo penkeri. Neilgai trukus Johannah sukūrė naują šeimą su Marku Tomlinsonu – būtent jį Louisas laiko savo tikruoju tėvu. Su Marku moteris susilaukė keturių dukterų – Lottie, Felicite ir identiškų dvynių Daisy ir Phoebe. Šiai santuokai subyrėjus Johannah pamilo gydytoją Daną Deakiną, su kuriuo 2014-ųjų vasarį susilaukė dvynių – sūnaus Ernesto ir dukters Doris. Tų pačių metų vasarą moteris ištekėjo, jos ir Dano vestuvėse dalyvavo ne tik sūnus Louisas, bet ir kiti „One Direction“ grupės nariai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai