Po nėštumo priaugtų kilogramų atsikratyti neskubanti Eva Longoria: „Leidžiu savo kūnui atsigauti“

Eva Longoria / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-08 20:45
Praėjo beveik pusę metų, kai aktorės Evos Longorios ir Jose Bastono šeimą papildė naujasis šeimos narys – sūnelis Santiago. Tačiau moteris tikina neskubanti atsikratyti nėštumo metu priaugtų kilogramų.

Lankydamasi Niujorke vykusiame „Women of Worth Gala“ renginyje, moteris patikino, kad puikiai jaučiasi ir tvirtino galinti džiaugtis savo kūnu.

„Nejaučiu jokio spaudimo, – žurnalui „People“ kalbėjo Eva Longoria. – Nežinau ar man žmonės sako: „Paskubėk ir numesk svorio“, nes tiesiog to neklausau“.

Eva Longoria / „Scanpix“ nuotr.
Eva Longoria / „Scanpix“ nuotr.

Ignoruodama pasikeitusias kūno formas, Eva tikina, kad kur kas svarbiau yra išlaikyti savo savivertę.

„Turiu puikias moteris savo gyvenime: mamą ir sesę. Būtent jos yra tie žmonės, kurie nuo pat vaikystės man kalė į galvą, kaip svarbu nepamesti savivertės, – pasakojo Eva Longoria. – Atėjau iš šeimos, kurioje buvo stiprios moterys, tad savivertės klausimas man yra nediskutuotinas“.

Eva Longoria / „Scanpix“ nuotr.
Eva Longoria / „Scanpix“ nuotr.

Tiesa, aktorė pabrėžė, kad visgi sportuoja. „Aš vis dar myliu jogą. Dabar šiek tiek daugiau sportuoju su svoriais ir tai nėra lengva,“ – kalbėjo Eva.

Moteris patikino, kad jai svarbu skirti laiko sau, tačiau ji nesuprantanti kūno formų sureikšminimo.

View this post on Instagram

Saturday smooches with my Santi ?

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

„Leidžiu savo kūnui atsigauti po gimdymo. Juk aš sukūriau gyvybę! Tai yra aukščiau visko, tad net neketinu sukti sau galvos ir pernelyg daug galvoti apie kūno formas,“ – atviravo „Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė Eva Longoria.

Netrukus Santiagui švenčiant pusės metukų gimtadienį, Eva tikina pagaliau pajautusi norą grįžti į darbus. „Dabar aš daug sportuoju ir stebiu, ką valgau. Žinote, aš visai nemėgstu sporto ir visuomet viliuosi, kad mano treneris visgi neateis, – juokėsi aktorė. – Bet suprantu, kad to reikia. Noriu būti sveika“.

Apibūdindama jausmą, kuomet pirmąjį kartą paėmė savo nuostabų kūdikį ant rankų, Eva neslepė emocijų: „Na, tai stebuklinga. Tu esi ligoninėje, esi pavargusi. Patalpoje tiek daug žmonių, aplink gydytojai ir slaugytojai, ir staiga visas triukšmas kažkur nutolsta. Lieki tik jis ir tu. Jis gimė! Ir atrodo, jog aš jį jau pažįstu visą savo gyvenimą. “

„Aš mėgaujuosi mūsų rutina ir dienomis, leidžiamomis kartu. Žmonės sakė man: „pasiruošk nuovargiui“, bet ne. Aš pasiilgstu jo net tuomet, kai jis miega. Ir vis galvoju, ei, paskubėk, pabusk jau. Tuomet galėsiu tave maitinti, su tavimi žaisti, tave bučiuoti ir apkabinti. Tad, kai tik pagalvoju apie grįžimą į darbus... Man darosi neramu.“

Eva Longoria ir Jose Bastono pirmagimio susilaukė šių metų birželio 19 d. Garsaus serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė gimdė Los Andželo Cedars-Sinai medicinos centre. Vaiko tėtis – vienas turtingiausių Meksikos asmenų. Jose Bastonas eina prezidento pareigas kompanijoje, kuri valdo didžiausią televizijos grupę Lotynų Amerikoje „Grupo Televisa“. Vyras jau buvo vedęs, turi tris vaikus. Eva ir Jose susipažino 2013 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai