Po nesėkmingos plastinės operacijos Alessandra Ambrosio pradėjo bijoti plastikos chirurgų

Alessandra Ambrosio su 2,5 mln. JAV dolerių kainuojančia „Floral Fantasy Bra“ liemenėle (2012 m.) / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-20 09:33
„Victoria's Secret“ angelas Alessandra Ambrosio prisipažino kartą pasidariusi plastinę operaciją, tačiau patirtis buvo nesėkminga ir ji visam gyvenimui įgavo plastikos chirurgų baimę.

Žurnalui „Net-a-Porter“ garsi manekenė atskleidė, kad būdama vos 11-os metų pasidarė plastinę operaciją norėdama pakoreguoti atlėpusias ausis.

Susiradau daktarą, kuris tokią operaciją yra daręs tik vieną kartą, taigi aš buvau kaip bandomasis triušis.

„Visada žinojau, kad noriu būti modeliu, taigi nusprendžiau prispausti ausis, nes jos buvo atlėpusios, – atviravo 32-ejų manekenė. – Savo gimtajame mieste Brazilijoje susiradau daktarą, kuris tokią operaciją yra daręs tik vieną kartą, taigi aš buvau kaip bandomasis triušis.“

„Pirmas kelias naktis jaučiausi taip, tarsi man būtų nupjovę ausis. Ištisus metus turėjau grįžinėti dėl koreguojamųjų operacijų“, – nemalonią patirtį prisiminė viena garsiausių pasaulio manekenių.

Chirurgui pavyko atitaisyti klaidas, tačiau nuo to karto Alessandra Ambrosio bijo atsiduoti į bet kokio plastikos chirurgo rankas. „Dabar plastinės operacijos man kelia didžiulę baimę. Bijau ką nors pasidaryti...“ – sakė manekenė.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai