Po nelaimės tebesveikstantis Rolandas Boravskis koleges palepino dėmesiu ir gėlėmis

Naujo lietuviško serialo „Šviesoforas“ pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-08 13:02
Trečiadienio popietę publikai buvo pristatytas naujas televizijos serialas „Šviesoforas“. Pristatymo proga į kino teatrą „Forum Cinemas Vingis“ susirinko šventiškai nusiteikusi serialo kūrybinė komanda.

Renginyje pasirodė ir aktorius Rolandas Boravskis. Kiek pavėlavęs į šventę vyras atėjo nešinas gėlėmis, kurias vėliau išdalijo kolegėms Kovo 8-osios proga.

Nors šiandien R.Boravskis vis dar sunkiai valdo pusę kūno, jam sunku kalbėti, jis jau pabandė sugrįžti į filmavimo aikštelę – aktorius sukūrė vaidmenį „Šviesofore“.

Po nelaimės, kuomet aktorius iškrito iš penkto aukšto, Rolandas dar tik mokosi gyventi savarankiškai. Daugiausiai jėgų ir džiaugsmo jam suteikia galimybė daryti tai, kas miela širdžiai – vaidinti ir režisuoti.

„Kada jau mane pakvietė filmuotis į „Šviesoforą“, tai jau buvo šventė, fantastika. Aš ten galėjau nesifilmuoti. Galėjau tiesiog sėdėti ir žiūrėti. Man tai buvo didžiausias vaistas“, – laidoje „Raudonas kilimas“ džiaugėsi R.Boravskis.

Naujame TV3 seriale „Šviesoforas“ vaidina ir daugiau žiūrovų mylimų aktorių. Kovo 13-ąją eteryje pasirodysiančiame seriale vaidmenis sukūrė Aušra Štukytė, Nerijus Gadliauskas, Rokas Petrauskas, Povilas Laurinkus, Dalia Morozovaitė ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai